TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Анабела натепана за паркинг-место

Репортер - 13.03.2018

Непознат маж вчера во Белград ја удрил српската пејачка Анабела, откако се скарале за паркинг место. Пејачката се раскарала со непознатиот човек, а откако повикала полиција, човекот ја удрил и си заминал.

СКАНДАЛ: Анабела нападната во Белград- пејачката се здобила со лесни повреди

Курир - 13.03.2018

Поп-фолк пејачката Анабела Атијас вчера доцна попладне, 12 март 2018, била физички нападната во Белград поради расправија за паркинг. Пејачката, наводно, се расправала со непознат човек околу едно паркинг место, па потоа повикала полиција.

Непознат маж ја претепал Анабела на улица

Exclusive.mk - 13.03.2018

Анабела наводно се карала со маж околу паркинг место, а набрзо била викната и полиција. Како што тврди пејачката, мажот ја удрил, а констатирани и биле и гребаници. „Дојде до караница околу паркинг место.

СКАНДАЛ: Анабела Атијас нападната во Белград – пејачката се здобила со лесни повреди!

Вечер - 13.03.2018

Поп-фолк пејачката Анабела Атијас вчера доцна попладне, 12 март 2018, била физички нападната во Белград поради расправија за паркинг. Пејачката, наводно, се расправала со непознат човек околу едно паркинг место, па потоа повикала полиција.

СКАНДАЛ: Анабела нападната во Белград- пејачката се здобила со лесни повреди

Сител - 13.03.2018

Поп-фолк пејачката Анабела Атијас вчера доцна попладне, 12 март 2018, била физички нападната во Белград поради расправија за паркинг. Пејачката, наводно, се расправала со непознат човек околу едно паркинг место, па потоа повикала полиција.

Скандал во Белград: Нападната пејачката Анабела

Попара - 14.03.2018

Поп-фолк пејачката Анабела Атијас на, 12 март 2018, била физички нападната во Белград поради расправија за паркинг. Пејачката, наводно, се расправала со непознат човек околу едно паркинг место, па потоа повикала полиција.