TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Семејна расправија заврши со убиство во кичевско

Фокус - 17.06.2021

Семејна расправија во кичевското село Вранешница заврши со убиство, соопшти МВР. Според полициските информации, вчера околу 20.30 часот во семејниот дом син му нанел повреди со остар предмет на таткото кој потоа починал, а синот е приведен.

Трагедија во кичевско: Син го прободил својот татко кој починал од повредите

Centar - 17.06.2021

На 16.06 2021 во с.Вранешница, кичевско, полициски службеници од Полициската станица Кичево го лишиле од слобода А.К.(25), поради сомнение дека околу 20.30 часот во семејниот дом со остар предмет му нанел повреди на неговиот татко Ј.К.

СЕМЕЈНА ТРАГЕДИЈА: Таткото починал, синот е виновен- еве ги деталите

Курир - 17.06.2021

Вчера во с.Вранешница, кичевско, полициски службеници од Полициската станица Кичево го лишиле од слобода А.К.(25), поради сомнение дека околу 20.30 часот во семејниот дом со остар предмет му нанел повреди на неговиот татко Ј.К.

Трагедија во кичевско: Син го прободел својот татко

Press24 - 17.06.2021

Вчера во село Вранешница, кичевско, полициски службеници од Полициската станица Кичево го лишиле од слобода 25-годишниот А.К., поради сомнение дека околу 20:30 часот во семејниот дом со остар предмет му нанел повреди на неговиот татко, 48-годишниот ...

Приведено 25-годишно лице од Кичево – се сомничи дека со остар предмет му нанел повреди на својот татко

ТВ21 - 17.06.2021

На 16.06 2021 во с.Вранешница, кичевско, полициски службеници од Полициската станица Кичево го лишиле од слобода А.К.(25), поради сомнение дека околу 20.30 часот во семејниот дом со остар предмет му нанел повреди на неговиот татко Ј.К.

Таткото починал, синот е виновен

Република - 17.06.2021

Вчера во с.Вранешница, кичевско, полициски службеници од Полициската станица Кичево го лишиле од слобода А.К.(25), поради сомнение дека околу 20.30 часот во семејниот дом со остар предмет му нанел повреди на неговиот татко Ј.К.

25 годишен кичевчанец го убил својот татко по расправија

Локално - 17.06.2021

На 16.06 2021 во с.Вранешница, кичевско, полициски службеници од Полициската станица Кичево го лишиле од слобода А.К.(25), поради сомнение дека околу 20.30 часот во семејниот дом со остар предмет му нанел повреди на неговиот татко Ј.К.

Со остар предмет му нанел повреди на својот татко, од кои подоцна починал

Слободен Печат - 17.06.2021

Вчера во с.Вранешница, кичевско, полициски службеници од Полициската станица Кичево го лишиле од слобода А.К.(25), поради сомнение дека околу 20.30 часот во семејниот дом со остар предмет му нанел повреди на неговиот татко Ј.К.

Трагедија во кичевско: Син го прободeл својот татко кој починал од повредите

iPortal - 17.06.2021

На 16.06 2021 во с.Вранешница, кичевско, полициски службеници од Полициската станица Кичево го лишиле од слобода А.К.(25), поради сомнение дека околу 20.30 часот во семејниот дом со остар предмет му нанел повреди на неговиот татко Ј.К.

Во семејна расправија, син го пробол својот татко кој починал од повредите

Н.Македонија - 17.06.2021

Вчера во с.Вранешница, кичевско, полициски службеници од Полициската станица Кичево го лишиле од слобода 25-годиншниот А.К., поради сомнение дека тој околу 20.30 часот во семејниот дом со остар предмет му нанел повреди на неговиот татко Ј.К.

Син го прободил својот татко кој починал од повредите

Независен - 17.06.2021

Во средат,а во село Вранешница, кичевско, полициски службеници од Полициската станица Кичево го лишиле од слобода А.К.(25), поради сомнение дека околу 20.30 часот во семејниот дом со остар предмет му нанел повреди на неговиот татко Ј.К.

Кичевец со нож си го убил таткото кој му се заканувал со ловечка пушка

24Инфо - 17.06.2021

Вчера во с.Вранешница, кичевско, полициски службеници од Полициската станица Кичево го лишиле од слобода 25-годиншниот А.К, поради сомнение дека тој околу 20.30 часот во семејниот дом со остар предмет му нанел повреди на неговиот татко Ј.К.

Син го избоде својот татко, 48-годишникот им подлегна на повредите

Сител - 17.06.2021

Вчера во село Вранешница, кичевско, полициски службеници од Полициската станица Кичево го лишиле од слобода 25-годишниот А.К., поради сомнение дека околу 20:30 часот во семејниот дом со остар предмет му нанел повреди на неговиот татко, 48-годишниот ...

Син го прободел својот татко во кичевско

МКД - 17.06.2021

Вчера во с.Вранешница, кичевско, полициски службеници од полициската станица Кичево го лишиле од слобода А.К.(25), поради сомнение дека околу 20.30 часот во семејниот дом со остар предмет му нанел повреди на неговиот татко Ј.К.

Со остар предмет му нанел повреди на својот татко, од кои подоцна починал

Либертас - 17.06.2021

Вчера во с.Вранешница, кичевско, полициски службеници од Полициската станица Кичево го лишиле од слобода А.К.(25), поради сомнение дека околу 20.30 часот во семејниот дом со остар предмет му нанел повреди на неговиот татко Ј.К.

Син го уби својот татко во Вранешница

Фактор - 17.06.2021

Семејна расправија заврши со убиство во кичевско. Убиството се случило во селото Вранешница. Како што соопшти полицијата, вчера околу 20.30 часот во семејниот дом син му нанел повреди со остар предмет на таткото кој потоа починал, а синот е приведен.