TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ДНЕВЕН ХОРОСКОП за четврток: Многу проблеми за еден знак

Женски магазин - 12.09.2019

Овен Ви пречи сознанието дека на саканата личност и недостасува инспирација или емотивна храброст. Немојте да дозволите да не ги извршувате обврските на работа. Бик Работите кои ви изгледаат едноставно, наеднаш ќе станат комплицирани за вашата ...

Дневен хороскоп за 11. септември 2019 година

Канал5 - 11.09.2019

Дневен хороскоп за среда, 11. септември 2019 година. Девица 23.8.-23.9. Љубов Ќе балансирате меѓу своите желби и реалните можности. Ништо нема да се прави на сила , туку само со трпение. Кариера Со олеснување ќе ги прифатите извештаите за напредок , ...

Дневен хороскоп за среда (11. септември 2019)

ТВ21 - 11.09.2019

ОВЕН Работа: Доколку се занимавате со приватна работа, може да очекувате поволен ден кој ви носи позитивни решенија и добри пресврти. Љубов: Вашиот однос со саканата личност полека ќе се менува. Здравје: Чувствителна бешика.

Хороскоп за 11 септември

Кумановски м. - 11.09.2019

Овен ЉУБОВ: Можеби ви се допаѓа некој кој е од различна култура. loading... РАБОТА: Ќе ги прецените вашите опции, што ќе ви предизвикаат помалку потешкотии. ЗДРАВЈЕ: Добро. Бик ЉУБОВ: Можно е да започнете нова врска или барем да посакате нешто ...

Дневен хороскоп за среда, 11.09.2019: Денеска потсетете се на важноста на пријателството не само она на социјалните ...

Екран - 11.09.2019

Месечината во знакот на Водолија денес не потсетува на важноста на пријателствата, како во живо, така и на социјалните мрежи. Слободно одважете се да го кажете своето мислење и ставови. Нека ве води внатрешното чувство и потребата да бидете свои без ...

Дневен хороскоп за 10. септември 2019 година

Канал5 - 10.09.2019

Дневен хороскоп за вторник , 10. септември 2019 година. Девица 23.8.-23.9. Љубов Веројатно ќе бидете обземени од сентименталност , со која тешко ќе излезете на крај. Малку има во љубовта што денеска би можело да ве задоволи.

Ново познанство за Овенот, непријатности за Близнаците: Неделен хороскоп (09-15.09.2019)

Скопје24 - 10.09.2019

Овен (21.03 – 20.04) РАБОТА: Ве очекува период во кој доста нешта нема да одат според планираното. Воопшто нема да имате олеснување од ниедна страна. ЉУБОВ: За слободните е можно ново познанство, но без големи чекори.

Дневен хороскоп за вторник (10. септември 2019)

ТВ21 - 10.09.2019

ОВЕН Работа: Промените кои сакате да ги остварите на ова поле, ќе успеете да ги спроведете на дело кога ќе се создадат услови за тоа, но не денеска. Љубов: Можни се драстични промени на ова поле, или прекин на некоја емотивна врска.

Дневен хороскоп за вторник, 10.09.2019:Покажете дека имате благородни квалитети, како великодушност и емпатија – важно ...

Екран - 10.09.2019

Овен Љубов: Бидете искрени во друштво на личност која добро ги знае вашите „слабости“. Нема потреба да се избере погрешна улога. Работа: Избегнувајте потенцијален ризик. Можете да ги решите бизнис дилемите на позитивен начин, под услов да побарате ...

Хороскоп за 10 септември

Кумановски м. - 10.09.2019

Овен РАБОТА: Промените што сакате да ги направите на ова поле ќе бидат активирани кога ќе се создадат услови, а не денес. loading... ЉУБОВ: Може да има драстични промени во областа на љубовта или прекин на емотивна врска.

Дневен хороскоп: Среда (11.Септември, 2019 година)

Вистина.мк - 11.09.2019

ОВЕН Работа: Доколку се занимавате со приватна работа, може да очекувате поволен ден кој ви носи позитивни решенија и добри пресврти. Љубов: Вашиот однос со саканата личност полека ќе се менува. Здравје: Чувствителна бешика.

Дневен хороскоп (10 септември 2019)

Нетпрес - 10.09.2019

ОВЕН Работа: Промените кои сакате да ги остварите на ова поле, ќе успеете да ги спроведете на дело кога ќе се создадат услови за тоа, но не денеска. Љубов: Можни се драстични промени на ова поле, или прекин на некоја емотивна врска.

Дневен хороскоп за 10 септември

Вистина.мк - 10.09.2019

ОВЕН Работа: Промените кои сакате да ги остварите на ова поле, ќе успеете да ги спроведете на дело кога ќе се создадат услови за тоа, но не денеска. Љубов: Можни се драстични промени на ова поле, или прекин на некоја емотивна врска.