TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

6 хороскопски знаци кои најлесно се вљубуваат

Црнобело - 15.03.2019

Кои хороскопски знаци без да размислат 2 пати комплетно ѝ се предаваат на љубовта и брзо ги пуштаат луѓето во своите срца? Дали сте од оние кои живеат за љубовта и љубовта им е двигател? Кои хороскопски знаци и кога ќе се изгорат од љубовта не го ...

Дневен хороскоп за 15.3.2019

Канал5 - 15.03.2019

Дневен хороскоп за петок , 15 март 2019 година. Риби 20.2.- 20.3. Љубов Ако не сте задоволни од ссотојбата , денешниот ден е добар за привремено повлекување во осаменост. Кариера Ќе ве збунива лицемерноста на надредените , зашто едно ќе зборуваат а ...

3 хороскопски знаци кои се заљубувуаат само еднаш во животот

Friday.mk - 15.03.2019

Иако можеби ви изгледа дека низ животот се заљубувате барем десеттина пати, некои личности се прави, вистински љубовници и тие ја доживуваат љубовта само еднаш во животот со една, единствена личност.

Дневен хороскоп за петок, 15. март 2019

ТВ21 - 15.03.2019

ОВЕН Работа: Можеби моментално се случуваат важни промени во вашето работно опкружување и потребно е да бидете во текот со сето тоа. Љубов: Ако имате партнер, можно е да имате несогласувања. Здравје: Внесувајте повеќе витамини.

Дневен хороскоп за 14.3.2019

Канал5 - 14.03.2019

Дневен хороскоп за четврток , 14 март 2019 година. Риби 20.2.- 20.3. Љубов Почнува помирен љубовен период , кој и натаму ќе биде пријатен , но со помалку настани. Кариера Вашиот труд е препознаен и само се чека согласност од сите нивоа на оние кои ...

Дневен хороскоп 14.03.2019

ЗаЗабава - 14.03.2019

ОВЕН Не сте сигурни на кој начин да ги разберете информациите кои доаѓаат до вас. Можни се недоразбирања, но и проблеми со важни документи. Малку напорен ден. Во љубовните односи ќе имате интензивни контакти со саканата личност.

Дневен хороскоп за четврток, 14 март 2019

ТВ21 - 14.03.2019

ОВЕН Работа: Ќе бидете задоволни од резултатите кои ќе ги покажете на работното поле во текот на денешниот ден. Љубов: Можно е да немате доволно доверба во саканата личност, и полека некои грешки подобро ги гледате.

Големи предизвици го очекуваат Бикот, нова љубов за Лавот: Дневен хороскоп (14.03.2019)

Скопје24 - 14.03.2019

Овен (21.03 – 20.04) Подготвени сте да ја менувате вашата деловна тактика со цел да остварите подобри резултати. Можно е да не сте и доволно посветени на саканата личност, таа ќе ви замери.

Дневен хороскоп: Петок, 15-ти март 2019 година

Вистина.мк - 15.03.2019

ОВЕН Работа: Можеби моментално се случуваат важни промени во вашето работно опкружување и потребно е да бидете во текот со сето тоа. Љубов: Ако имате партнер, можно е да имате несогласувања. Здравје: Внесувајте повеќе витамини.

Дневен хороскоп за 14-ти март

Нетпрес - 14.03.2019

ОВЕН Работа: Ќе бидете задоволни од резултатите кои ќе ги покажете на работното поле во текот на денешниот ден. Љубов: Можно е да немате доволно доверба во саканата личност, и полека некои грешки подобро ги гледате.

Дневен хороскоп 14.3.2019

ММС - 14.03.2019

Овен (21.03 – 20.04) Подготвени сте да ја менувате вашата деловна тактика со цел да остварите подобри резултати. Можно е да не сте и доволно посветени на саканата личност, таа ќе ви замери.

Дневен хороскоп за 14-ти март 2019 година

Вистина.мк - 14.03.2019

ОВЕН Работа: Ќе бидете задоволни од резултатите кои ќе ги покажете на работното поле во текот на денешниот ден. Љубов: Можно е да немате доволно доверба во саканата личност, и полека некои грешки подобро ги гледате.