TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кејти Пери го намачка Орландо Блум со шлаг и на необичен начин го откри полот на бебето

Слободен Печат - 04.04.2020

Кеjти Пери и Орландо Блум очекуваат принова, а пејачката на нејзиниот инстаграм-профил на необичен начин го откри полот на бебето. Парот го следи трендот кој веќе некое време владее меѓу познатите, при што преку торта се открива полот на детето.

(ФОТО) Кети Пери на необичен начин го открила полот на бебето: Орландо Блум позирал прекриен со шлаг!

Екран - 04.04.2020

Пејачката Кети Пери на својот профил на Инстаграм на интересен начин го открила полот на своето прво дете, кое го чека со својот свршеник, актерот Орландо Блум. „Девојче е“, напишала Пери, под фотографијата на која нејзиниот вереник позира покриена ...

Машко или женско? Кети Пери го откри полот на бебето што го очекува

Попара - 04.04.2020

Пејачката Кети Пери на својот Инстаграм профил, на интересен начин го откри полот на своето прво дете, што го очекува со својот вереник, актерот Орландо Блум. „Девојче е“, напиша 35-годишната пејачка, во описот под фотографијата на која нејзиниот ...

Кети Пери чека ќерка со Орландо Блум

Независен - 04.04.2020

САД- Поп-ѕвездата Кети Пери (35) објави дека чека ќерка со актерот Орландо Блум (43). Ова е прво заедничко дете на двојката која ја одложи свадбата заради коронавирусот, а второ на Блум кој од претходниот брак со манекенката Миранда Кер има син Флин.