TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Спиела на каучот од студио за танц, мајка ѝ добила џек пот во казино: Факти за Џенифер Лопез

Црнобело - 14.03.2018

Танцот ѝ бил омилената активност и сакала по секоја цена да успее, иако немала комплетна поддршка од мајка си. Денес Џенифер Лопез е 48-годишна милионерка, пејачка, актерка, танчарка и модна дизајнерка, но порано била само една млада девојка, што ...

Џенифер Лопез ќе лансира козметичка линија за совршен тен

МакМода - 14.03.2018

Фановите на пејачката и глумица едвај ја очекуваат новата козметичка линија од Лопез. Џенифер Лопез, позната по раскошните женски облини, убавиот глас и особено по убавото лице, договара лансирање на козметичка линија дизајнирана од неа, која ќе се ...

Џенифер Лопез стана плавуша

ЗаЗабава - 14.03.2018

На општо изненадување на многумина, една од најубавите жени во светот, пејачката Џенифер Лопез одлучи целосно да го смени имиџот. Ја бојадиса својата темна коса во сина боја, и таа го објави својот нов изглед на Instagram.

Џенифер Лопез со нов имиџ

Алсат-М - 14.03.2018

На изненадување на многумина, една од најубавите жени на светот, пејачката Џенифер Лопез, се одлучи на драстична промена на својот имиџ. Таа својата темна коса ја замени со руса, а новиот изглед го презентираше на Инстаграм.

Џенифер Лопез изненадува на 48

Локално - 13.03.2018

Џенифер Лопез не престанува да ја восхитува публиката со нејзината прекрасна форма. И со право фановите коментираат дека на 48, изгледа исто добро како што на почетокот на нејзината кариера.

Џенифер Лопез ќе лансира козметичка линија

ЗаЗабава - 14.03.2018

Фановите на пејачката и глумица едвај ја очекуваат новата козметичка линија од Лопез. Џенифер Лопез, позната по раскошните женски облини, убавиот глас и особено по убавото лице, договара лансирање на козметичка линија дизајнирана од неа, која ќе се ...