TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Малолетници нападнале мајка и ќерка во градски автобус

+инфо - 20.10.2019

Мајка и ќерка биле нападнати во градски автобус во Скопје од група малолетници вчера попладне. Нападот се случил во автобус број 21, додека возел по улицата „Скупи“. МВР работи на расчистување на ...

Мајка и ќерка нападнати од малолетници во автобус

Макфакс - 20.10.2019

Мајка и нејзината малолетна ќерка вчера биле физички нападнати од група на малолетни лица во автобус со бројот 21, што сообраќајл по улицата „Скупи“. Како што соопшти полицијата, случајот го пријавила мајката која е од Скопје.

Скопјанка со малолетната ќерка тепани во автобус на ЈСП

24Инфо - 20.10.2019

На 19.10.2019 во 17.13 часот во СВР Скопје, Д.А.(43) од Скопје пријавила дека додека била со нејзината малолетна ќерка во автобус бр.21, кој сообраќал по улица Скупи, биле физички нападнати од група на малолетни лица.

Малолетници нападнале мајка и девојче во автобус во Скопје

Слободен Печат - 20.10.2019

Министерството за внатрешни работи информира дека вчера во 17.13 часот во СВР Скопје, Д.А.(43) од Скопје пријавила дека додека била со нејзината малолетна ќерка во автобус бр.21, кој сообраќал по ул.

Малолетник физички нападнал 58-годишен скопјанец пред кафана

еМагазин - 19.10.2019

На 17.10.2019 околу 13.50 часот во СВР Скопје, С.Г.(58) од Скопје, пријавил дека на 15.10.2019 околу 20.30 часот, пред угостителски објект на ул.„Индира Ганди“, поради нарушени меѓусебни односи, бил физички нападнат од страна малолетник од Скопје, ...

Малолетник нападнал маж пред угостителски објект

Скопје1 - 19.10.2019

На 17.10.2019 околу 13.50 часот во СВР Скопје, С.Г.(58) од Скопје, пријавил дека на 15.10.2019 околу 20.30 часот, пред угостителски објект на ул.„Индира Ганди“, поради нарушени меѓусебни односи, бил физички нападнат од страна малолетник од Скопје.

Малолетна девојка нападната во автобус

Скопје1 - 20.10.2019

На 19.10.2019 во 17.13 часот во СВР Скопје, Д.А.(43) од Скопје пријавила дека додека била со нејзината малолетна ќерка во автобус бр.21, кој сообраќал по ул.„Скупи“, биле физички нападнати од група на малолетни лица.

Нападнати жена со малолетна ќерка во автобус

Опсервер - 21.10.2019

На 19.10.2019 во 17.13 часот во СВР Скопје, Д.А.(43) од Скопје пријавила дека додека била со нејзината малолетна ќерка во автобус бр.21, кој сообраќал по ул.„Скупи“, биле физички нападнати од група на малолетни лица.

Нападнати жена со малолетна ќерка во автобус

Скопје инфо - 21.10.2019

На 19.10.2019 во 17.13 часот во СВР Скопје, Д.А.(43) од Скопје пријавила дека додека била со нејзината малолетна ќерка во автобус бр.21, кој сообраќал по ул.„Скупи“, биле физички нападнати од група на малолетни лица.

Малолетници нападнале жена и нејзината малолетна ќерка во автобус

Либертас - 21.10.2019

На 19.10. 2019 во 17.13 часот во СВР Скопје, Д.А.(43) од Скопје пријавила дека додека била со нејзината малолетна ќерка во автобус бр.21, кој сообраќал по ул.„Скупи“, биле физички нападнати од група на малолетни лица.