TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(Фото) Се соблече славната Касандра, фановите побудалеа: „Браво, ваква жена сакам!“

Еспресо - 16.04.2024

Актерката Кораима Торес сака да споделува фотографии од своето секојдневие на Инстаграм. Судејќи по нејзините објави во последните неколку години, актерката сериозно се грижи за својата физичка состојба и форма, а судејќи по телото, многу време ...

Касандра затрескана во српски актер, сака да дојде во Србија и да снима филм со него (фото)

Хитпортал - 16.04.2024

Актерката Кораима Торес или нам позната како Касандра и денеска изгледа неодоливо на свои 51 години. Како што вели постојано вежба за да биде во топ форма а во неодамнешно итервју за српски портал таа додала дека радо би дошла во Србија, дека и се ...