TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за 8. февруари 2023 година

Канал5 - 08.02.2023

Дневен хороскоп за среда, 8. февруари 2023 година. Водолија 21.1.-19.2. Љубов Ќе веводи силна плима на чувства , ќе блескате и ќе имате потреба за љубов повеќе од порано. Ќе ви биде возвратена.

Дневен хороскоп за 8 февруари: Избегнувајте тешки теми за дискусија

Слободен Печат - 08.02.2023

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 8 февруари , погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денеска. Премногу сте строги кон колегите и лошо ги оценувате нивните постапки. Обидете се да се фокусирате на вашите обврски и да си ја гледате вашата ...

Дневен хороскоп за среда, 08.02.2023: Не ги потиснувајте вашите желби, постои личност која може да ви удоволи или да ви ...

Екран - 08.02.2023

Овен Љубов: Топлите емоции секогаш имаат лековито дејство, затоа внимавајте на вашата сакана личност. Планирајте некоја омилена забава. Работа: Не вреди да се изложувате на голем ментален напор.

Хороскоп за среда, 8 февруари

Кумановски м. - 08.02.2023

Овен Работа: Овој ден ќе биде одбележан со добри вести и успешна деловна средба која може да резултира со долгорочен договор за соработка. Успех на полето на услужните дејности. Љубов: Ви се допаѓа една личност која не е слободна.

Дневен хороскоп за 7. февруари 2023 година

Канал5 - 07.02.2023

Дневен хороскоп за вторник, 7. февруари 2023 година. Водолија 21.1.-19.2. Љубов Можете со полни гради да уживате во она што животот ви го дава во љубовта. Оние во врска се среќни , а самците лесно освојуваат.

Дневен хороскоп за 7 февруари: Не ја осудувајте саканата личност

Слободен Печат - 07.02.2023

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 7 февруари , погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денеска. Не треба да се оптеретувате со различни критериуми. Секој од соработниците си има свој начин на кој ги интерпретира случувањата.

Дневен хороскоп за 7 февруари 2023 (вторник): Овните се вложуваат во работата, на раковите им е тешко да направат ...

Убавина и Здравје - 07.02.2023

Во последно време, вложувате премногу енергија во работата што ја работите, но на крај добивате само делумни резултати. Нема потреба драматично да ги доживувате новите настани, само опуштете се. Работите ќе си дојдат на своето место.

Дневен хороскоп за вторник, 07.02.2023: Треба да ги решите вашите емотивни дилеми, пред некој да ве доведе пред свршен ...

Екран - 07.02.2023

Овен Љубов: Вие сте во чувствителна фаза. Избегнувајте „тешки теми“ или ситуации кои непотребно ве оддалечуваат од саканата личност. Работа: Строго оценувате нечие однесување и ситуации на деловната сцена врз основа на лични стандарди.

Хороскоп за вторник, 7 февруари

Кумановски м. - 07.02.2023

Овен Работа: Спојот на Меркур и Марс придонесува за унапредување на вашата кариера преку убедливи јавни настапи и убедливи говори. Успех во преговорите. Љубов: Сакате да промените нешто во односот со партнерот.