TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дали Чак Норис бил дел од немирите во Вашингтон или станува збор за „негов двојник“?

Слободен Печат - 13.01.2021

Откако деновиве по социјалните мрежи почна да кружи фотографија на која многумина тврдат дека е актерот Чак Норис меѓу приврзаницитена Доналд Трамп во Вашингтон, неговиот тим децидно негираше.

Фото: Дали Чак Норис учествувал во нередите пред Конгресот?

Канал5 - 13.01.2021

Актерот Чак Норис не бил присутен на минатонеделниот протест во Вашингтон на кој дојде до упад на Капитол Хил, изјави вчера неговиот менаџер. Фотографијата на маж кој личи на Норис, со еден од демонстрантите, стана вирална на интернет.

Дали Чак Норис помогна на толпата да влезе во американскиот Конгрес?

ММС - 13.01.2021

Славниот Чак Норис мораше да официјално негира гласините дека тој бил присутен во нападот на Капитол Хил минатата недела, по објавувањето на фотографијата на човек кој, е многу сличен по лик со Норис.

(ФОТО) ЧАК НОРИС НА ПРОТЕСТ ПРЕД КАПИТОЛ? Се огласил менаџерот на глумецот – еве што рекол по повод фотографијата која ...

Екран - 13.01.2021

Актерот Чак Норис не бил присутен на минатонеделниот протест во Вашингтон, што доведе до упад во Капитол Хил, изјави денеска неговиот менаџер. Фотографија од човек кој личи на Норис, со еден од демонстрантите, стана вирална на Интернет.

Чак Норис секогаш е на страната на законот и на редот

Н.Македонија - 13.01.2021

Холивудскиот актер Чак Норис, кој е познат во светот на боречките вештини, демантираше дека бил дел од немирите кои се случија во Вашингтон минатата недела, откако на социјалните мрежи се појавија слики од негов двојник на протестите при упадот во ...

Јас сум за закон и ред – Чак Норис демантираше дека бил во толпата која упадна во американскиот Конгрес

Сакам да кажам - 13.01.2021

Чак Норис јавно демантираше дека бил дел од толпата која минатата недела насилно упадна во американскиот Конгрес, откако на интернет се прошири фотографија од демонстрант кој личи на него. „Тоа не сум јас, ниту бев таму.

Двојник на Чак Норис кај Капитол стана хит на интернет

Кајгана - 13.01.2021

Двојник на американската акциона ѕвезда Чак Норис во упадот во Капитол, ги збуни обожавателите на глумецот и стана еден од хитовите на социјалните мрежи. Имено, некои твитерџии навистина поверуваа дека Чак Норис учествувал во упадот, па менаџерот на ...

Двојник на Чак Норис кај Капитол стана хит на интернет

Курир - 13.01.2021

Двојник на амерканската акциона ѕвезда Чак Норис во упадот во Капитол, ги збуни обожавателите на глумецот и стана еден од хитовите на социјалните мрежи околу бунтот. Имено, некои твитерџии навистина поверуваа дека Чак Норис учествувал во упадот, па ...

Чак Норис демантира дека бил дел од демонстрантите во Капитол Хил

Република - 12.01.2021

Актерот Чак Норис не беше присутен на минатонеделниот протест во Вашингтон, на кој дојде до упад во Капитол Хил, изјави денеска неговиот менаџер. Фотографија од човек кој личи на Норис, со еден од демонстрантите, стана вирална на Интернет.

Чак Норис не бил дел од демонстрантите во Капитол Хил

Нетпрес - 12.01.2021

-Актерот Чак Норис не беше присутен на минатонеделниот протест во Вашингтон, на кој дојде до упад во Капитол Хил, изјави денеска неговиот менаџер. Фотографија од човек кој личи на Норис, со еден од демонстрантите, стана вирална на Интернет.

Двојник на Чак Норис кај Капитол стана хит на интернет

Опсервер - 13.01.2021

– Двојник на амерканската акциона ѕвезда Чак Норис во упадот во Капитол, ги збуни обожавателите на глумецот и стана еден од хитовите на социјалните мрежи околу бунтот. Имено, некои твитерџии навистина поверуваа дека Чак Норис учествувал во упадот, ...

Двојник на Чак Норис кај Капитол стана хит на интернет

А1 On - 13.01.2021

Двојник на амерканската акциона ѕвезда Чак Норис во упадот во Капитол, ги збуни обожавателите на глумецот и стана еден од хитовите на социјалните мрежи околу бунтот. Имено, некои твитерџии навистина поверуваа дека Чак Норис учествувал во упадот, па ...

Двојник на Чак Норис кај Капитол стана хит на интернет

Либертас - 13.01.2021

Двојник на амерканската акциона ѕвезда Чак Норис во упадот во Капитол, ги збуни обожавателите на глумецот и стана еден од хитовите на социјалните мрежи околу бунтот. Имено, некои твитерџии навистина поверуваа дека Чак Норис учествувал во упадот, па ...

Двојник на Чак Норис кај Капитол стана хит на интернет

+инфо - 13.01.2021

Двојник на амерканската акциона ѕвезда Чак Норис во упадот во Капитол, ги збуни обожавателите на глумецот и стана еден од хитовите на социјалните мрежи околу бунтот. Имено, некои твитерџии навистина поверуваа дека Чак Норис учествувал во упадот, па ...

(ФОТО) Двојникот на Чак Норис кој упадна во Капитол хил стана хит на интернет

Акцент - 13.01.2021

Двојник на амерканската акциона ѕвезда Чак Норис во упадот во Капитол, ги збуни обожавателите на глумецот и стана еден од хитовите на социјалните мрежи околу бунтот. Имено, некои твитерџии навистина поверуваа дека Чак Норис учествувал во упадот, па ...

Двојник на Чак Норис кај Капитол стана хит на интернет

Бриф - 13.01.2021

Двојник на амерканската акциона ѕвезда Чак Норис во упадот во Капитол, ги збуни обожавателите на глумецот и стана еден од хитовите на социјалните мрежи околу бунтот. Имено, некои твитерџии навистина поверуваа дека Чак Норис учествувал во упадот, па ...

Збунети обожавателите: Двојник на Чак Норис кај Капитол стана хит на интернет

Денешен - 13.01.2021

Двојник на амерканската акциона ѕвезда Чак Норис во упадот во Капитол, ги збуни обожавателите на глумецот и стана еден од хитовите на социјалните мрежи околу бунтот. Имено, некои твитерџии навистина поверуваа дека Чак Норис учествувал во упадот, па ...

Двојник на Чак Норис кај Капитол стана хит на интернет

MakPress - 13.01.2021

Двојник на амерканската акциона ѕвезда Чак Норис во упадот во Капитол, ги збуни обожавателите на глумецот и стана еден од хитовите на социјалните мрежи околу бунтот. Имено, некои твитерџии навистина поверуваа дека Чак Норис учествувал во упадот, па ...

Не е виц: Чак Норис се огласи откако негов двојник упадна во американскиот Конгрес

Курир - 13.01.2021

Чак Норис јавно демантираше дека бил дел од толпата која минатата недела насилно упадна во американскиот Конгрес, откако на интернет се прошири фотографија од демонстрант кој личи на него. „Тоа не сум јас, ниту бев таму.

Дали Чак Норис бил дел од немирите во Вашингтон или станува збор за „негов двојник“?

Курир - 13.01.2021

Откако деновиве по социјалните мрежи почна да кружи фотографија на која многумина тврдат дека е актерот Чак Норис меѓу приврзаницитена Доналд Трамп во Вашингтон, неговиот тим децидно негираше.

Двојникот на Чак Норис по упадот во Капитол стана хит на социјалните мрежи

ТВ21 - 14.01.2021

Двојник на амерканската акциона ѕвезда Чак Норис во упадот во Капитол, ги збуни обожавателите на глумецот и стана еден од хитовите на социјалните мрежи околу бунтот. Имено, некои твитерџии навистина поверуваа дека Чак Норис учествувал во упадот, па ...

ЧАК НОРИС НА ПРОТЕСТ ПРЕД КАПИТОЛ? Се огласи менаџерот на актерот (ФОТО)

Локално - 12.01.2021

Актерот Чак Норис не беше присутен на минатонеделниот протест во Вашингтон, на кој дојде до упад во Капитол Хил, изјави денеска неговиот менаџер. Фотографија од човек кој личи на Норис, со еден од демонстрантите, стана вирална на Интернет.