TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Уште еден спортист се офајди: Убаво е кога ќе ти замеша Кардашијан во скут (ФОТО)

Вечер Прес - 23.09.2023

Контроверзната инфлуенсерка Ким Карадшијан (42) не чекаше долго за нова љубов. По разводот со пејачот Кање Вест, беше поврзувана со многу познати мажи, но на крајот заврши во креветот на познатиот американски фудбалер Одел Бекам Јуниор.

Ким Кардашијан се пофали со сликите на 10- годишната ќерка, никој не ѝ верува (ФОТО)

Канал5 - 21.09.2023

Во 2021 година, Ким Кардашијан остро ги осуди луѓето кои се сомневаа во автентичноста на уметничките дела на нејзината најстара ќерка Норт Вест. Ким сподели фотографија на која тогаш седумгодишната Норт гордо држи многу импресивна слика на Боб Рос.

Згоден,успешен и многу познат!Ким Кардашијан во врска со една од најголемите спортски ѕвезди во светот?

Попара - 21.09.2023

Цел Холивуд зборува за романсата на оваа двојка,а новинарите забележале дека често се гледаат на исти места.Американските медиуми пишуваат дека е многу можно Ким Кардашијан да има нова романса.

Ким Кардашијан има нова „жртва“? Видена е со 12 години помлад фудбалер

Локално - 21.09.2023

Американската старлета Ким Кардашијан (42), која има долга историја на излегување со мажи, е видена во друштво на 30-годишниот американски фудбалер Одел Бекам Џуниор. Некои тврдат дека парот е во врска, додека други велат дека Одел и неговата ...

Ким Кардашијан има нова „жртва“? Видена е со 12 години помлад фудбалер

Убавина и Здравје - 21.09.2023

Американската старлета Ким Кардашијан (42), која има долга историја на излегување со мажи, е видена во друштво на 30-годишниот американски фудбалер Одел Бекам Џуниор . Некои тврдат дека парот е во врска, додека други велат дека Одел и неговата ...

(ФОТО) ЗГОДЕН, УСПЕШЕН И МНОГУ ПОЗНАТ! Ким Кардашијан во врска со една од најголемите спортски ѕвезди во светот?

+инфо - 22.09.2023

Ким Кардашијан присуствуваше на забавата за 30-тиот роденден на Одел Бекам помладиот неколку месеци пред да се појават гласините за нивната романса. Цел Холивуд зборува за романсата на оваа двојка, а новинарите забележале дека често се наоѓаат на ...