TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џеј Ло и Бен Афлек се разделуваат по три недели брак: Причината лежи во овој проблем

Слободен Печат - 10.08.2022

Џенифер Лопез и Бен Афлек ги разменија брачните завети пред само три недели, а иако нивната љубов делуваше прилично идилично, изгледа дека на новопечената брачна двојка не и цветаат рози, барем според пишувањето на странските медиуми.

СЕКОЈ НА СВОЈА СТРАНА Џенифер Лопез и Бен Афлек наводно се разделуваат само три недели по венчавката

+инфо - 10.08.2022

Причината, според медиумите, е зацврстување на нивната врска, а одлуката ја донеле за да не се изгуби магијата меѓу нив. Џенифер Лопез и Бен Афлек се венчаа на 16 јули годинава на интимна церемонија во Лас Вегас, а потоа заминаа на меден месец во ...

„Сама си ризикуваше“ – Твитерџиите убедени дека Бен Афлек му се вратил на алкохолот по свадбата со Џеј Ло во Лас Вегас ...

Црнобело - 10.08.2022

По кратката разделба заради ангажмани Бен Афлек и Џеј Ло повторно се споија. Парот се бакнува страсно како никој да не ги гледа, а актерот е во видно неуредно издание, откако почнаа да се шират гласини дека тој повторно им се вратил на старите ...

По 3 недели брак, одлучиле да се разделат: Голем проблем се испречил меѓу Џенифер Лопез и Бен Афлек!

Убавина и Здравје - 10.08.2022

Медениот месец за Бен Афлек и Џенифер Лопез заврши, а странските медиуми тврдат дека заедно со него завршил и нивниот брак, бидејќи двојката веќе се разделила По јавниот меден месец, кој повеќе личеше на реално шоу, „среќната“ двојка Џенифер и Бен ...

После 3 недели брак, одлучиле малку да се разделат: Твитер екипата веќе разви теории за развод на Бенифер

Точка - 10.08.2022

После јавниот меден месец, кој повеќе личеше на ријалити, среќниот пар Џенифер и Бен Афлек одлучиле привремено да се разделат, пишуваат странските медиуми. Актерот и пејачката одлучиле некое време да поминат разделени, поради нивните деловни обврски.

По медениот месец, Лопез и Афлек направија пауза „за да не се изгуби магијата“

Кајгана - 10.08.2022

Откако неодамна поминаа романтичен меден месец, а пред нешто помалку од еден месец си го кажаа „судбоносното да“, се чини дека Џенифер Лопез и Бен Афлек решија да поминуваат помалку време заедно.

(ВИДЕО+ФОТО) Бен Афлек и Џеј Ло лажат за вистинската причина за разделбата? Фановите тврдат: „Виновник е алкохолот!“

Екран - 10.08.2022

Нивниот меден месец штотуку заврши, а Бен Афлек и Џенифер Лопез наводно решиле да се разделат некое време. Фановите се загрижени за уморниот изглед на Бен и имаат теорија за вистинската причина зад разделбата на парот.

(Фото) Бен Афлек доносе огромна лична одлука откако се ожени со Џенифер Лопез: За каков профит го продава ергенскиот ...

Еспресо - 10.08.2022

Бен Афлек го стави на продажба својот ергенски луксузен дом само неколку недели откако се ожени со Џенифер Лопез. Двојката бараше заеднички дом во изминатите неколку месеци, но сепак, нивниот договор за замокот во Бел Ер од 55 милиони долари, кои ...

Џенифер Лопез и Бен Афлек се разделија?!

Хитпортал - 10.08.2022

По пишувањето на Холивуд Лајф, Џенифер Лопез и Бен Афлек се разделиле на некое време. Како што пишуваат таблоидите парот решил да се раздели на одредено време како што велат за доброто на нивниот брак но и за нивните кариери.

Голем проблем стои на патот на Џенифер Лопез и Бен Афлек: По три недели брак решија да се разделат (фото)

Вистина.мк - 10.08.2022

Медниот месец заврши за Бен Афлек и Џенифер Лопез, а странските медиуми тврдат дека нивниот брак завршил со медениот месец, бидејќи парот веќе се разделил. По јавниот меден месец кој повеќе личеше на реално шоу, „среќната“ двојка Џенифер и Бен Афлек ...

Бен Афлек и Џенифер Лопез се разделуваат три недели по нивната венчавка (видео)

Во Центар - 09.08.2022

Пејачката Џенифер Лопез (53) и актерот Бен Афлек (49) се венчаа на 16 јули во Лас Вегас на интимна церемонија во капела, а потоа заминаа на меден месец во Европа. На медениот месец во Европа му дојде крајот, па Џенифер и Бен ќе бидат разделени на ...

Бен Афлек и Џенифер Лопез наводно се разделуваат само три недели по свадбата

Канал5 - 09.08.2022

Откако се венчаа пред само три недели во Лас Вегас и го завршија својот меден месец пред само неколку дена, Џенифер Лопез и Бен Афлек наводно одлучиле да поминуваат помалку време заедно. Според Холивуд Лајф, парот постигнал консензус да се разделат ...

Џеј Ло се врати од меден месец, па заблеска: Покажа како се носи најпопуларната торба!

Убавина и Здравје - 09.08.2022

Џеј Ло одржа модна лекција Пејачката Џенифер Лопез неодамна била фотографирана пред студио во Лос Анџелес во лежерно модно издание. Џеј Ло го помина медениот месец во Париз, како и одморот на Капри, со својот сопруг Бен Афлек .

(ФОТО) ТОЛКУ БЕШЕ – Бен Афлек и Џенифер Лопез НАВОДНО се разделуваат само три недели по свадбата

Екран - 09.08.2022

Откако се венчаа пред само три недели во Лас Вегас и го завршија својот меден месец пред само неколку дена, Џенифер Лопез и Бен Афлек наводно одлучиле да поминуваат помалку време заедно. Според пишувањето на Hollywood Life, парот постигнал консензус ...

Џенифер Лопез и Бен Афлек, само три недели по свадбата, наводно се разделуваат

Репортер - 10.08.2022

Џенифер Лопез и Бен Афлек, наводно одлучиле да се разделат на одредено време, откако заедно беа на месен месец во Европа и тие веруваат дека овој потег ќе биде од нивна корист за долг век на врската, пренесува Холивуд Лајф.

Само три недели по свадбата: Џенифер и Бен Афлек се разделуваат?!

Курир - 10.08.2022

Откако се венчаа пред само три недели во Лас Вегас и го завршија својот меден месец пред само неколку дена, Џенифер Лопез и Бен Афлек наводно одлучиле да поминуваат помалку време заедно. Според Холивуд Лајф, парот постигнал консензус да се разделат ...

Само три недели по свадбата: Џенифер и Бен Афлек се разделуваат?

Press24 - 10.08.2022

Откако се венчаа пред само три недели во Лас Вегас и го завршија својот меден месец пред само неколку дена, Џенифер Лопез и Бен Афлек наводно одлучиле да поминуваат помалку време заедно. Според Холивуд Лајф, парот постигнал консензус да се разделат ...

Бен Афлек ПРЕСЕЧЕ: Донесе голема одлука откако стапи во брак со Џенифер!

Убавина и Здравје - 10.08.2022

Бен Афлек го стави на продажба својот ергенски луксузен дом само неколку недели откако се ожени со Џенифер Лопез . Двојката бараше заеднички дом во изминатите неколку месеци, но сепак, нивниот договор за замокот во Бел Ер од 55 милиони долари, кои ...

По само три недели брак – Џенифер Лопез и Бен Афлек „на пауза“

Вечер Прес - 10.08.2022

Медениот месец штотуку заврши, а Бен Афлек и Џенифер Лопез наводно решиле да се разделат на одредено време. Фановите се загрижени за уморниот изглед на Бен и имаат теорија за вистинската причина зад разделбата на двојката.

Фановите тврдат дека алкохолот е виновник за разделбата на Бен Афлек и Џеј Ло

Макфакс - 10.08.2022

Медениот месец само што заврши, а Бен Афлек и Џенифер Лопез, наводно, решиле да се разделат на одредено време. Фановите се загрижени за уморниот изглед на Бен и имаат теорија за вистинската причина зад нивната одлука.

Дали по 3 недели брачен живот Бен Афлек и Џеј Ло го ставија бракот „на пауза“?

Таратур - 10.08.2022

Славниот холивудски пар Џенифер Лопез и Бен Афлек ги разменија брачните завети пред само три недели. Но, иако нивната љубов делуваше прилично идилично за јавноста, изгледа дека на новопечената брачна двојка не и цветаат рози, барем според пишувањето ...

Бен Афлек и Џеј Ло лажат за причината за разделбата, фановите тврдат дека виновник е алкохолот

Канал5 - 10.08.2022

Медениот месец штотуку заврши, а Бен Афлек и Џенифер Лопез наводно решиле да се разделат на одредено време. Фановите се загрижени за уморниот изглед на Бен и имаат теорија за вистинската причина зад разделбата на двојката.

По 3 недели брак, се одлучија да се разведат: Голем проблем застана на патот за Џенифер Лопез и Бен Афлек

ТВ21 - 10.08.2022

Медениот месец заврши за Бен Афлек и Џенифер Лопез, а странските медиуми тврдат дека нивниот брак, бидејќи парот веќе се разделил. По многу јавен меден месец кој повеќе личеше на реално шоу, „среќната“ двојка Џенифер и Бен Афлек одлучија привремено ...

По 3 недели брак, се одлучија да се разведат: Голем проблем застана на патот за Џенифер Лопез и Бен Афлек

4NEWS - 10.08.2022

Медениот месец заврши за Бен Афлек и Џенифер Лопез, а странските медиуми тврдат дека нивниот брак, бидејќи парот веќе се разделил. По многу јавен меден месец кој повеќе личеше на реално шоу, „среќната“ двојка Џенифер и Бен Афлек одлучија привремено ...

По 3 недели брак, се одлучија да се разведат: Голем проблем застана на патот за Џенифер Лопез и Бен Афлек

Zoom - 10.08.2022

Медениот месец заврши за Бен Афлек и Џенифер Лопез, а странските медиуми тврдат дека нивниот брак, бидејќи парот веќе се разделил. По многу јавен меден месец кој повеќе личеше на реално шоу, „среќната“ двојка Џенифер и Бен Афлек одлучија привремено ...