TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Гвинет Палтроу позираше сосема гола, на многумина не им се допадна (ФОТО)

Канал5 - 11.09.2019

Холивудската актерка Гвинет Палтроу се соблече сосема гола и ја објави фотографијата на Инстаграм. Фотографијата на сосема голата блондинка како вежба јога во планина излезе на профилот на Инстаграм, на Гоп, во сопственост на актерката, и не требаше ...

Гвинет Палтроу позираше целосно гола, некои се згрозија од фотографијата (ФОТО)

Слободен Печат - 11.09.2019

Иако илјадници луѓе се воодушевени од фотографијата, многумина искажаа и згрозување. Гвинет Палтроу се соблече целосно гола и ја постираше својата фотографија на Инстаграм. Фотографијата со целосно голата блондинка која вежба јога на планина ги ...

Како Гвинет Палтроу стана клучна фигура во рушењето на Харви Вајнстин?

Република - 11.09.2019

Актерката Гвинет Палтроу најверојатно беше клучна фигура во падот на продуцентот Харви Вајнстин, пишува „Гардијан“. Според пишувањата, Палтроу била уплашена јавно да каже и да го обвини продуцентот за предаторското однесување, но била клучниот ...