TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ХОРОСКОП ЗА 15-ТИ МАЈ: Овните решаваат љубовни проблеми, а Биковите да се пазат од лицемерни пријатели

Попара - 15.05.2024

Овен До крајот на денот преземете акција и потрудете се да ја подобрите ситуацијата во врска со љубовта и љубовните врски. Личноста под знакот Лав е одличен деловен поддржувач кој ве охрабрува и ви дава добри деловни совети. Здравјето е одлично.

Дневен хороскоп за среда, 15-ти мај 2024-та

Нетпрес - 15.05.2024

ОВЕН Денеска ви претстои важен состанок, кој е причина сериозно да размислите за вашите идни професионални планови. Работете напорно и одбијте ги вашите задачи. Во попладневните часови не се исклучени радосни вести поврзани со пријателите или ...

ХОРОСКОП ЗА 14-ТИ МАЈ: Вагите ги слушаат емоциите, а Водолиите ги чекаат љубовни проблеми

Попара - 14.05.2024

Овен Во текот на денот ќе бидете многу добро информирани за се што е важно за работата и деловните активности. Не му се лутете на партнерот, бидејќи тој само сака да се чувствувате добро и среќно. Разликата е во тоа што не го гледате тоа.

Хороскоп за вторник, 14 мај

Кумановски м. - 14.05.2024

Овен Овој ден ви носи успешно завршување на голем проект од порано. Постои можност за обнова на соработката со старите деловни соработници. Долго време ви се допаѓа една личност од работа. Направете го првиот чекор и ќе успеете да го освоите.

Дневен хороскоп за понеделник, 13-ти мај 2024-та

Нетпрес - 13.05.2024

ОВЕН Поставете ги вашите нови задачи без да се грижите за тешкотиите поради нахалноста на вашите конкуренти, кои сакаат по секоја цена да ги дознаат вашите планови. Игнорирајте ги и не им давајте објаснувања.

Неделен хороскоп 13 до 18 мај

Алсат-М - 13.05.2024

Овен Ова е идеален период да се свртите кон сето она што се случува со вас и вашата партнерска врска. Венера ги активира вашите емоции во позитивна насока, па најдобро е да ја искористите во однос на партнерскиот однос и уредувањето на вашата иднина.

Хороскоп за понеделник, 13 мај

Кумановски м. - 13.05.2024

Овен Овој ден може да биде обележан со недоразбирања со колегите и претпоставените, но и со деловните партнери. Посебна претпазливост во деловните преговори. Вашата импулсивност може да доведе до непотребен конфликт со партнерот. Нервоза.

Дневен хороскоп: Два знака ги очекува финансиски прелив

Press24 - 13.05.2024

ОВЕН Поставете ги вашите нови задачи без да се грижите за тешкотиите поради нахалноста на вашите конкуренти, кои сакаат по секоја цена да ги дознаат вашите планови. Игнорирајте ги и не им давајте објаснувања.

Дневен хороскоп за понеделник, 13-ти мај 2024-та

365 - 13.05.2024

ОВЕН Поставете ги вашите нови задачи без да се грижите за тешкотиите поради нахалноста на вашите конкуренти, кои сакаат по секоја цена да ги дознаат вашите планови. Игнорирајте ги и не им давајте објаснувања.

Неделен хороскоп: Два знака ги очекува големо изненадување, еден да внимава на односот со партнерот

Хаштаг - 13.05.2024

Овен Ова е идеален период да се свртите кон сето она што се случува со вас и вашата партнерска врска. Венера ги активира вашите емоции во позитивна насока, па најдобро е да ја искористите во однос на партнерскиот однос и уредувањето на вашата иднина.

Дневен хороскоп: Еден знак го очекува напредувње во бизнисот

Press24 - 14.05.2024

Овен Во текот на денот ќе бидете многу добро информирани за се што е важно за работата и деловните активности. Не му се лутете на партнерот, бидејќи тој само сака да се чувствувате добро и среќно. Разликата е во тоа што не го гледате тоа.

Дневен хороскоп за среда, 15-ти мај 2024-та година

Вистина.мк - 15.05.2024

ОВЕН Денеска ви претстои важен состанок, кој е причина сериозно да размислите за вашите идни професионални планови. Работете напорно и одбијте ги вашите задачи. Во попладневните часови не се исклучени радосни вести поврзани со пријателите или ...