TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО: Кола со скопски таблички заврши во Егејското Море на Халкидики

Слободен Печат - 26.06.2022

Автомобил за кој се тврди дека имал скопски регистарски таблички, денеска паднал во морето кај Неа Каликратија на Халкидики, објавено е на социјалните мрежи. Се споделуваат фотографии од автомобилот, кој за среќа бил празен и во несреќата нема ...

Автомобил со скопски таблички заврши во Егејското море (ФОТО)

Локално - 26.06.2022

Многу наши сограѓани викендов ја напуштија државата и заминаа на викенд во Грција, но сепак еден граѓанин нема да го памети по добро престојот кај јужниот сосед. Според објавите на социјалните мрежи, автомобил со македонски регистарски таблички ...

(ФОТО) Автомобил со македонски таблички падна в море во Неа Каликратија

360 степени - 26.06.2022

Автомобил со скопски регистарски таблички падна в море во Неа Каликратија, Грција. На социјалните мрежи се споделуваат фотографии од автомобилот, кој за среќа бил празен и во несреќата нема повредени.

ФОТО: Автомобил со скопски таблички падна во Егејско море

Press24 - 26.06.2022

Автомобил со скопски регистерски таблички падна во море во Грција. На социјалните мрежи се појавија фотографии од несреќата, а се откриваат и деталите. Возилото било празно во моментот кога паднало во море, а беше испратен до туристите да ја ...

Автомобил со скопски таблички падна во море во Неа Каликратија | ФОТО

Сител - 26.06.2022

Автомобил со скопски регистарски таблички падна вo море во Неа Каликратија, Грција. На социјалните мрежи се споделуваат фотографии од автомобилот, кој за среќа бил празен и во несреќата нема повредени.

Автомобил со скопски таблички заврши во Егејското море

Фокус - 26.06.2022

Многу наши сограѓани викендов ја напуштија државата и заминаа на викенд во Грција, но сепак еден граѓанин нема да го памети по добро престојот кај јужниот сосед. Според објавите на социјалните мрежи, автомобил со македонски регистарски таблички ...

Автомобил со скопски таблички падна во море кај Неа Каликратија

4NEWS - 26.06.2022

Автомобил со скопски регистарски таблички падна вo море во Неа Каликратија, Грција. На социјалните мрежи се споделуваат фотографии од автомобилот, кој за среќа бил празен и во несреќата нема повредени.

(ФОТО) ВО БЛИЗИНА НА НЕА КАЛИКРАТИЈА ВО МОРЕ ПАДНА МАКЕДОНСКИ АВТОМОБИЛ - имал скопски регистарски таблички, нема ...

Фактор - 26.06.2022

Автомобил со скопски регистарски таблички падна в море во Неа Каликратија, Грција. На социјалните мрежи, на порталот Грчка инфо се споделуваат фотографии од автомобилот, кој за среќа бил празен и во несреќата нема повредени.

Автомобил со скопски таблички заврши во Егејското море

Република - 26.06.2022

Многу наши сограѓани викендов ја напуштија државата и заминаа на викенд во Грција, но сепак еден граѓанин нема да го памети по добро престојот кај јужниот сосед. Според објавите на социјалните мрежи, автомобил со македонски регистарски таблички ...

ФОТО: Автомобил со скопски таблички падна во море кај Неа Каликратија

ТВ21 - 26.06.2022

Автомобил со скопски регистарски таблички падна вo море во Неа Каликратија, Грција. На социјалните мрежи се споделуваат фотографии од автомобилот, кој за среќа бил празен и во несреќата нема повредени.

Автомобил со скопски таблички заврши во Егејското море

Нова ТВ - 26.06.2022

Автомобил со скопски регистарски таблички падна в море во Неа Каликратија, Грција. На социјалните мрежи се споделуваат фотографии од автомобилот, кој за среќа бил празен и во несреќата нема повредени.

Автомобил со скопски таблички падна во морето кај Неа Каликратија

Нетпрес - 26.06.2022

Многу наши сограѓани викендов ја напуштија државата и заминаа на викенд во Грција, но сепак еден граѓанин нема да го памети по добро престојот кај јужниот сосед. Според објавите на социјалните мрежи, автомобил со македонски регистарски таблички ...

Автомобил со скопски таблички падна во море во Неа Каликратија

А1 On - 26.06.2022

Автомобил со скопски регистарски таблички паднал вo море во Неа Каликратија во соседна Грција. На социјалните мрежи се споделуваат фотографии од автомобилот, кој бил празен и во несреќата нема повредени.

Автомобил со скопски таблички „заплива“ во морето на Халкидики

Независен - 26.06.2022

Автомобил за кој се тврди дека имал скопски регистарски таблички, денеска паднал во морето кај Неа Каликратија на Халкидики, објавено е на социјалните мрежи. Се споделуваат фотографии од автомобилот, кој за среќа бил празен и во несреќата нема ...

(ФОТО) Македонски автомобил падна во море во Грција

Скопје1 - 26.06.2022

Автомобил со скопски регистарски таблички падна вo море во Неа Каликратија, Грција. На социјалните мрежи се споделуваат фотографии од автомобилот, кој за среќа бил празен и во несреќата нема повредени.

(Фото): Автомобил со скопски таблички заврши во морето кј Неа Каликратија

24Инфо - 26.06.2022

Автомобил за кој се тврди дека имал скопски регистарски таблички, денеска паднал во морето кај Неа Каликратија на Халкидики, објавено е на социјалните мрежи. Се споделуваат фотографии од автомобилот, кој за среќа бил празен и во несреќата нема ...