TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Не може без неа: Канје и Ирина биле во врска и пред неговиот брак со Ким Кардашијан

ММС - 11.06.2021

Раперот Канје Вест (44) и манекенката Ирина Шајк (35) се забавувале уште пред да се ожени со ријалити ѕвездата Ким Кардашијан (40)? Пред некој ден, Канје и Ирина ги потврдија гласините за новата романса среде разводот со сопругата Ким Кардашијан, со ...

Од Роналдо до Канје: Љубовните партнери и афери на рускиот модел Ирина Шајк

Слободен Печат - 11.06.2021

Рускиот модел Ирина Шајк деновиве повторно е во центарот на вниманието на светската јавност, откако протекоа фотографиите на кои е заедно со раперот Канје Вест. Гласините едноставно не стивнуваат… И додека да дознаеме дали официјално се заедно, ...

Ирина Шајк со страшна исповед: Ми држеше пиштол на главата, имав само 6 години

Фактор - 11.06.2021

Ирина Шајк (35) не сака да споделува детали од нејзиниот приватен живот, но сега направи исклучок. Манекенката го призна непријатното искуство што и се случило кога била мала и откри какви последици имало врз неа.

Фаталната Ирина Шајк: Сите нејзини мажи на кои им го скрши срцето

Женски магазин - 11.06.2021

Ирина Шајк е во врска со раперот Кание Вест, пренесуваат светските медиуми, а пред него беше во среќна врска со Вит Шнабел, актерот Бредли Купер, со кого доби ќерка и еден од најуспешните фудбалери на денешницата, Кристијано Роналдо.

ИЗРЕАГИРА ПОЛОШО ОД КИМ: Еве што мисли Бредли Купер за романсата помеѓу Ирина и Канје

Локално - 11.06.2021

Канjе Вест (44) и Ирина Шајк (35) дефинитивно се во врска – веќе не е тајна! Двојката беше фатена за време на романтичен одмор во Прованса, каде отпатуваа заедно да го прослават роденденот на раперот, а потоа се вратија во Америка.

Пред нејзината убавина потклекнаа најдобрите фраери – Запознајте ги сите момчиња на Ирина Шаек!

ММС - 11.06.2021

Ирина пред Кање Вест го љубеше Бредли Купер со кого ја доби својата ќерка, а пред него беше во љубовна врска со Кристијан Роналдо. Руската убавица Ирина Шаек(35) неодамна беше уловена на романтичен одмор во Франција со Кање Вест (44) а тој е само ...

РЕАГИРАШЕ ПОЛОШО ОД КИМ! Еве што мисли Бредли Купер за романсата помеѓу Ирина Шајк и Канје Вест

Попара - 11.06.2021

Веста дека руската манекенка е во врска со американскиот рапер ја шокираше светската јавност, но веројатно никој не е изненаден како поранешниот свршеник на Ирина и татко на нејзината ќерка Бредли Купер Канје Вест (44) и Ирина Шајк (35) дефинитивно ...

Ирина Шајк бега и се крие од папараците поради Канjе Вест, по романтичното патување

+инфо - 11.06.2021

Супермоделот Ирина Шајк се врати од краткото романтично патување во Прованса, Франција, каде што беше со својот нов избраник, Канје Вест. Една од најпопуларните манекенки на денешницата, Ирина Шајк и раперот Канје Вест ги поминаа изминатите неколку ...

Ким Кардашијан непријатно изненадена од новата љубов на Канје + открива зошто реши да се разведе од него

Црнобело - 11.06.2021

Во последната епизода од реалното шоу на Кардашијанс, Ким отворено зборува за осаменоста во бракот со Канје, но иако сметала дека разводот е најдобрата одлука за нив двајцата, извори откриваат дека е многу повредена што Канје најде нова љубов – ...

Што мисли Бредли Купер за романсата на Ирина Шајк и Канje Вест: „Тој се надева дека набрзо...“

Точка - 11.06.2021

Веста дека руската манекенка е во врска со американскиот рапер ја изненади јавноста, но веројатно никој не бил толку многу изненаден колку поранешниот вереник и татко на нејзината ќерка - Бредли Купер.

Еве како Бредли Купер реагирал за врската меѓу Ирина Шајк и Канје Вест

Вистина.мк - 11.06.2021

Веста дека Ирина Шајк е во врска со Канје Вест ја изненади јавноста, но никој не е толку шокиран како поранешното момче на руската манекенка и татко на нејзината ќерка, Бредли Купер. Веќе не е тајна дека Бредли и Ирина се во врска.

Еве како Бредли Купер реагирал за врската меѓу Ирина Шајк и Канје Вест: „Тоа е промашена инвестиција!“

Убавина и Здравје - 11.06.2021

Веста дека Ирина Шајк е во врска со Канје Вест ја изненади јавноста, но никој не е толку шокиран како поранешното момче на руската манекенка и татко на нејзината ќерка, Бредли Купер. Веќе не е тајна дека Бредли и Ирина се во врска.

Што им е заедничко на Ким Кардашијан и Ирина Шајк? Имаат ист вкус за мажи!

Убавина и Здравје - 10.06.2021

Ријалити-ѕвездата Ким Кардашијан (40) и руската манекенка Ирина Шајк (35) имаат нешто заедничко – ист вкус за мажи! Имено, гласините дека Ирина е во тајна врска со се’ уште законскиот сопруг на Кардашијан Канје Вест не’ потсетија дека двете убавици ...

Не крие дека ѝ е тешко поради разводот: Еве како реагираше Ким Кардашијан на веста за врската помеѓу Канје Вест и Ирина ...

Хаштаг - 10.06.2021

Неколку дена откако ги видовме солзите на ријалити вездата поради разделбата со раперот Канје Вест, тој беше фатен со руската убавица Ирина Шајк. Сега е официјално - врската помеѓу раперот Канје Вест и манекенката Ирина Шајк не е само гласина! Парот ...

Додека Ким пишува дека го сака, Канје е во Франција со Ирина Шајк

Канал5 - 10.06.2021

Додека Ким Кардашијан ги објавува нивните заеднички фотографии и романтични пораки, Канје Вест е снимен во Прованса со Ирина Шајк. Фотографиите објавени од Дејли Меил се појавија по бројните гласини дека Канје, кој е во процес на развод од Ким, бара ...

Ким му пишува јавно дека „ќе го сака цел живот“, а тој во Франција со Ирина

Таратур - 10.06.2021

Додека старлетата Ким Кардашијан јавно објавуваше нивни заеднички фотографии и му упатуваше романтични пораки дека „ќе го сака цел живот“, Канје Вест е снимен во Прованса со Ирина Шајк. Фотографиите објавени од Дејли Меил се појавија по бројните ...

Комбо на денот: Ирина Шајк во комплет кој ретко кој би знаел како да го носи

Хаштаг - 10.06.2021

фото:Profimedia Убавата русинка деновиве е мета на јавноста откако беше “уловена“ во друштво на Канје Вест и се зборува дека се во романтичка врска. Двојката се уште се нема изјаснето официјално, но во меѓувреме да се задржиме на она што ни е ...