TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Беше една од најубавите актерки, но пластиката ја ,,уби”

Магазин - 15.04.2019

Наместо да си го разубави своето лице со помош на пластика и силикон, таа стана нерепознатлива! Мег Рајан шокира со своите деформитети од пластичните операции. Кариерата на Мег Рајан триумфираше благодарејќи на романтичните комедии како што се ...

Непрепознатливата Мег Рајан жртва на пластичните операции ФОТО

+инфо - 15.04.2019

Актерката ненадејно исчезна од големото платно, бидејќи знаеше колку Холивуд е суров кон жените во одредена возраст, па одлучила да се подмлади. Кариерата на холивудската миленичка Мег Рајан катапултираше во ѕвездите благодарение на романтичните ...

Холивудската миленичка претера со ботоксот, личи на восочна фигура

Макфакс - 15.04.2019

Една од најпознатите миленички на Холивуд и ѕвезда на бројни романтични комедии, Мег Рајан, со естетски операции се обиде да го спречи стареењето и стана речиси непрепознатлива. Педесет и седумгодишната Мег Рајан оваа недела ја прослави ...

Мег Рајан изгледа како восочна фигура

Кајгана - 14.04.2019

Некогаш позната холивудска актерка препознатлива по улогите во романтични комедии, денес непрепознатлива поради бројните естетски зафати. 57-годишната актерка Мег Рајан оваа недела ја прослави 30-годишнината од еден од најпознатите филмови „When ...

Беше природна убавица која ја сакавме сите, денес е жртва на пластичните операции: Погледнете го лицето на Мег Рајан

Убавина и Здравје - 14.04.2019

Били Кристал и Мег Рајан пред точно 30 години беа ѕвезди на хит филмот „Кога Хари ја сретна Сали“, а вчеравечер во Холивуд актерите ја прославија годишнината на филмот. Тие се појавија на отворањето на TCM Classic Film Festival во друштво на ...

(ГАЛЕРИЈА) Арт прибежиштето на свршеникот на Мег Рајан – Џон Миленкамп

Локално - 14.04.2019

Музичарот Џон Миленкамп, кој е во љубов со Мег Рајан, живее во уникатен дом во Сохо, блиску до холивудската актерка. Станот на Џон е вистинска музеј, преполн со антиквитети и мебел. Миленкамп ги отвора вратите од својот дом специјално за магазинот ...