TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тепачка поради паркинг место во Прилеп

Макфакс - 25.09.2022

На 25.09.2022 во 00.15 часот во Полициска станица Прилеп е пријавено дека во Градската општа болница Прилеп бил донесен повреден А.К.(38) од Прилеп. Според пријавеното, на 24.09.2022 околу 21.30 на бензинска станица во Прилеп, по претходно ...

Прилепчанец повреден во тепачка за паркинг-место на бензинска пумпа

Слободен Печат - 25.09.2022

Жител на Прилеп вчеравечер бил повреден во тепачка околу паркинг-место на бензинска пумпа во градот, соопшти МВР. Во координација со Јавен обвинител, се преземаат мерки за расчистување на ...

Прилепчанец заврши во болница, поради тепачка за паркинг место

Скопје1 - 25.09.2022

На 25.09.2022 во 00.15 часот во Полициска станица Прилеп е пријавено дека во Градската општа болница Прилеп бил донесен повреден А.К.(38) од Прилеп. Според пријавеното, на 24.09.2022 околу 21.30 на бензинска станица во Прилеп, по претходно ...

Се тепале поради паркинг-прилепчанец заврши во болница

Локално - 25.09.2022

На 25.09.2022 во 00.15 часот во Полициска станица Прилеп е пријавено дека во Градската општа болница Прилеп бил донесен повреден А.К.(38) од Прилеп. Според пријавеното, на 24.09.2022 околу 21.30 на бензинска станица во Прилеп, по претходно ...

Тепачка поради паркинг место во Прилеп

24Инфо - 25.09.2022

На 25.09.2022 во 00.15 часот во Полициска станица Прилеп е пријавено дека во Градската општа болница Прилеп бил донесен повреден А.К.(38) од Прилеп. Според пријавеното, на 24.09.2022 околу 21.30 на бензинска станица во Прилеп, по претходно ...

Се тепале поради паркинг-прилепчанец заврши во болница

Фокус - 25.09.2022

На 25.09.2022 во 00.15 часот во Полициска станица Прилеп е пријавено дека во Градската општа болница Прилеп бил донесен повреден А.К.(38) од Прилеп. Според пријавеното, на 24.09.2022 околу 21.30 на бензинска станица во Прилеп, по претходно ...

Се скарале пред бензинска пумпа, па почнале да се тепаат – прилепчанец заврши во болница

Курир - 25.09.2022

На 25.09.2022 во 00:15 часот во Полициска станица Прилеп е пријавено дека во Градската општа болница Прилеп бил донесен повреден А.К.(38) од Прилеп. Според пријавеното, на 24.09.2022 околу 21:30 на бензинска станица во Прилеп, по претходно ...