TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мајли Сајрус заврши во болница

Локално - 09.10.2019

Поп ѕвездата Мајли Сајрус итно била пренесена во болница каде е задржана на понатамошно испитување, бидејќи засега не се знае од што боледува. Сепак според блиски извори не е ништо сериозно, со оглед дека пејачката го сподели ова на социјалните ...

Мајли Сајрус заврши во болница!

Попара - 09.10.2019

Возбудливиот живот на Мајли Сајрус го наплати својот данок, па откако го остави сопругот Лијам Хемсворт, но и девојката Кејтлин Картер и потоа заплови во нова романса со пејачот Коди Симпсон, пејачката се разболе и заврши во болница.

Новиот дечко ја изненади Мајли Сајрус во болница ФОТО

+инфо - 09.10.2019

Поранешната сопруга на aктерот Лиам Хемсфорт закрепнува во прегратката на ново момче, пејачот Коди Симпсон. Славната пејачка и актерка Мајли Сајрус (26) заврши во болнички кревет. Таа добила воспаление на крајниците, а на Инстаграм напиша дека се ...

(Фото) Дечкото ја изненади Мајли Сајрус во болница

Репортер - 09.10.2019

Пејачката Мајли Сајрус неколку дена ги мина во болница поради проблемите што ги има со крајниците, пишуваат светските медиуми. Нејзиниот дечко, музичарот Коди Симпсон, ја изненади за време на посетата со букет рози, а со гитарата ѝ отсвирел некои од ...

По бурниот развод пејачката завршила во болница: Новото момче не се одвојува од нејзиниот кревет

Точка - 09.10.2019

Поранешната сопруга на Лиам Хемсфорт, Мајли Сајрус, се нашла во прегратка на ново момче, а набрзо потоа завршила во болница. Мајли завршила во болница поради воспаление на крајниците, а потоа споделила селфи од болницата со своите 99.8 милиони ...

Бурниот живот го зема данокот: Мајли Сајрус заврши во болница!

Вистина.мк - 09.10.2019

Светски познатата пејачка Мајли Сајрус заврши во болнички кревет. Таа добила воспаление на крајниците, а на Инстаграм напиша дека се обидува што побрзо да оздрави. -Ти благодарам мамо што и помагаш на твојата болна ќерка за да изгледа малку подобро, ...

(ФОТО) Брзо го преболе разводот: Мајли Сајрус има ново момче?

Женски магазин - 08.10.2019

Иако неодамна се разведе од актерот Лијам Хемсворт со кој беше во брак само неколку месеци, изгледа дека Мајли Сајрус не престанува да биде во центарот на вниманието кога се скандалите во прашање. Имено, таа има ново момче.

Бурниот живот го зема данокот: Мајли Сајрус заврши во болница!

Убавина и Здравје - 09.10.2019

Светски познатата пејачка Мајли Сајрус заврши во болнички кревет. Таа добила воспаление на крајниците, а на Инстаграм напиша дека се обидува што побрзо да оздрави. Освен мајка и, ја посети и новото момче Коди Симпсон, но и пријателот фотограф Вијат ...