TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сино сепак најдобро и стои: Јелена Карлеуша повторно во издание кое покажува зошто од неа се очекува само НЕОЧЕКУВАНОТО

Убавина и Здравје - 18.10.2020

И кога станува збор за секојдневен настан пејачката Јелена Карлеуша секогаш бира необични модни парчиња, па затоа воопшто не не чуди што нејзината сценска облека секогаш е оригинална и многу интересна.

Фото: Кралеуша- „Секогаш сум гола, но сепак сум најдобро облечена жена“

Канал5 - 17.10.2020

Провокативната српска пејачка Јелена Карлеуша вели дека иако многу често е гола, секогаш е најдобро облечената жена . Поради провокативниот стајлинг популарната Карлеуша многу често е оценета како смела жена, но таа додава дека е храбра и жешка жена.

Ѓорѓе Давид искрено за односот со Јелена Карлеуша: НЕВОЗМОЖНО е да се бид пријател со неа, АСОЦИЈАЛНА Е

Вечер - 18.10.2020

Иако не се караат многу, неможат да се дружат... Пејачот Ѓорѓе Давид последната година е актуелен член на жири во “Ѕвездите на Гранд“. Како жирито често меѓусебно се караат и мислењата не им се поклопуваат секогаш, многумина забележале дека ...

„Често сум гола, а секогаш најдобро облечена жена“: Карлеуша се пофали себеси колку знае да биде жешка (ФОТО)

Вечер - 17.10.2020

Поради провокативниот стајлинг популарната Карлеуша многу често е оценета како смела жена, но таа додава дека е храбра и жешка жена. Секогаш имам покачена температура, се надевам не од корона, но јас сум жешка жена.Мене никогаш не ми е студено, ...

Дали ја премина границата? Карлеуша прошета по сцената во распартален фустан!

Слободен Печат - 16.10.2020

Карлеуша продолжува да ги диктира модните трендови во Србија, а и пошироко. Откако продолжи снимањето на шоуто „Ѕвездите на Гранд, пејачката и членка на жирито не престана да ја шокира јавноста со нејзините модни комбинации.

Фото:За Карлеуша „нема граници“

Во Центар - 16.10.2020

Јелена Карлеуша е позната не само по својот провокативен став, туку и по својот имиџ, за кој би можело да се каже дека многу вложува во последните години. На своите настапи и објавите на Инстаграм, пејачката со задоволство го истакнува својот ...

Комбинација на денот: Стилот на Атина Тошиќ, ќерката на Карлеуша

Хаштаг - 16.10.2020

Поголемата ќерка на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ порасна во вистинска убавица, која е се' поактуелна на Инстаграм и се' почесто се фотографира, презентирајќи најразлични модни изданија, согласно нејзините тинејџерски години.