TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ФОТО) Сообраќајка на патот Кавадарци – Росоман, повредени се три лица

360 степени - 28.02.2024

Едно од повредените лица, како што информираат е со потешки повреди Три лица се повредени во сообраќајна несреќа на патот Кавадарци – Росоман, соопштија од Територијалната противпожарна единица Кавадарци.

Три лица повредени, еден потешко во сообраќајката кај Росоман | ФОТО

Сител

Три лица се повредени, едно е сериозно – тешка сообраќајна несреќа на патот Кавадарци – Росоман

Телма

Три лица повредени во сообраќајната несреќа на патот Росоман – Кавадарци

Макфакс

ФОТО | Тројца повредени во сообраќајка на патот Кавадарци-Росоман

Слободен Печат

ТРИ ЛИЦА ПОВРЕДЕНИ, ЕДЕН ПОТЕШКО - сообраќајна незгода на патот Кавадарци - Росоман (ФОТО)

Фактор

Тешка сообраќајка кај Росоман, повредени три лица

Нетпрес

Локално Опсервер Кајгана Точка Алсат-М Вечер Прес 365 Пулс24