TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Фото: Карлеуша во ленти на сцената, публиката во транс!?

Канал5 - 12.07.2019

Српската пејачка Јелена Карлеуша во супер провокативно издание настапи на музичкиот фестивал „Влез“ во Белград. Атрактивната пејачка облечена само во бели кожни ремени ја воодушеви публиката на Белградскиот саем.

Јелена Карлеуша во секси бел костим во друштво на Филип Пецовски и Мартинијан (ВИДЕО)

Убавина и Здравје - 12.07.2019

Пејачката Јелена Карлеуша вчера вечер имаше настап на фестивалот „Влез“ и се појави облечена во бел секси костим кој што го истакна нејзиниот задник. На големата фестивалска сцена друштво и правеа и Македонците, Филип Пецовски и Мартинијан ...

КАРЛЕУША СО БИЗАРЕН ИЗГЛЕД: Разголена, мрежи и без долна облека! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен Печат - 12.07.2019

Чудна облека за настапот за кој цела Србија зборува Јелена Карлеуша продолжува да шокира, а овојпат со изборот на облека (ако може така да се нарече) за настапот на белградскиот саем „Улаз“.

ФОТО: Карлеуша без гаќички во прегратка на двајца Македонци

Press24 - 12.07.2019

Јелена Карлеуша вчеравечер имаше свое шоу на нововостановениот фестивал „Улаз“ каде таа се појави во провокативен корсет без гаќички. Со неа на сцената меѓу неколкуте специјални гости на дивата, настапија и двајца Македонци и тоа млади ѕвезди на ...

Карлеуша на „Влез“ речиси гола: Дивата без гаќички, Македонците без комплекси со неа на сцената (ФОТО+ВИДЕО)

Вистина.мк - 12.07.2019

Јелена Карлеуша вчеравечер имаше свое шоу на нововостановениот фестивал „Улаз“ (Влез) во Белград. Токму за оваа прилика фолк дивата реши на присутните да им приреди уште еден шок. Избрајќи ултрапровокативен костим, Јелена се појави на сцената речиси ...

Се појави на сцена речиси гола: Карлеуша гаќичките ги заборавила дома (видео)

Press24 - 12.07.2019

Карлеуша се појави на настап на фестивал, а на сцена се појави речиси гола, со бели ремени околу телото, а на главата имала голем моден детаљ кој потсетуваше на мраз. Таа одбрала бел костим на кој што речиси е полу гола, а судејќи и по фотографиите, ...

Гаќичките ги заборавила дома: Карлеуша во друштво на двајца Македонци и речиси полугола (ФОТО)

Курир - 12.07.2019

Пејачката Јелена Карлеуша вчера вечерта имаше настап на фестивалот „Улаз“. А токму за тоа го избрала и еден од најпровокативните костими до сега. Таа одбрала бел костим на кој што речиси е полу гола, а судејќи и по фотографиите, изгледа и гаќичките ...

Целосно поразлична – вака навистина изгледа Карлеуша без фотошоп и филтери

Пулс24 - 11.07.2019

Јелена Карлеуша изгледа фантастично, со беспрекорна шминка, совршено затегнато тело, витка линија, подигнат задник и плочки на стомакот, но само на својот Инстаграм профил. Сосема друга е приказната кога ќе ја сретнете во живо, кога нема филтери и ...

Мартинијан со Карлеуша вечерва на фестивалот „Улаз“

Кумановски м. - 11.07.2019

Кумановецот Мартинијан Кириловски вечерва ќе настапи заедно со Јелена Карлеуша на белградскиот фестивал „Улаз“. Кириловски и неговата менторка од шоуто „Ѕвездите на Гранд“ настапот ќе го започнат нешто по 21 часот. loading...

(ФОТО) Карлеуша без гаќички во прегратка на двајца Македонци

iPortal - 12.07.2019

Јелена Карлеуша вчеравечер имаше свое шоу на нововостановениот фестивал „Улаз“ каде таа се појави во провокативен корсет без гаќички. Со неа на сцената меѓу неколкуте специјални гости на дивата, настапија и двајца Македонци и тоа млади ѕвезди на ...

Гаќичките ги заборавила дома: Карлеуша заводлива во друштво на двајца Македонци (ФОТО)

Скопје24 - 12.07.2019

Јелена Карлеуша вчеравечер имаше свое шоу на нововостановениот фестивал „Улаз“ (Влез) во Белград. Токму за оваа прилика фолк дивата реши на присутните да им приреди уште еден шок. Избрајќи ултрапровокативен костим, Јелена се појави на сцената речиси ...