TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Албанката Ана пропаднала во машина за мелење месо во Грција, нејзината ќерка беспомошно гледала

Канал5 - 01.10.2023

Жена од Албанија загинала кога паднала во мелница за месо во месарница во грчкиот град Мисолонги. Трагедијата се случила во петокот околу 21 часот. Несреќната Ана, на околу 50 години, отишла да ја исчисти машината што меле месо.

Трагедија во Грција: Ана ја уби машина за мелење месо

А1 On - 30.09.2023

Месарка во Грција загина кога падна во машина за мелење месо. Несреќа се случила во петокот вечерта. Несреќната Албанка, Ана Н. на возраст од околу 50 години отишла да ја исчисти машината за сечење месо кога, како што се верува, косата и се ...