TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тешко повреден велосипедист

Република - 01.06.2023

Вчера во 16 часот во СВР Тетово е пријавено дека претходниот ден околу 14 часот во тетовско Камењане, патничко возило удрило во велосипед што го управувал 61-годишниот Б.И. од ова село. Во несреќата, Б.И.

Прегазен велосипедист во Тетовско

Макфакс - 30.05.2023

Со автомобил прегазен е велосипедист во тетовско Камењане. Велосипедот бил управуван од 61-годишниот Б.И.. Во несреќата, како што објави СВР Тетово, мажот се здобил со тешки телесни повреди констатирани во тетовската Клиничка болница, каде бил ...

Тешко повреден велосипедист во тетовско

Курир - 30.05.2023

Вчера во 16 часот во СВР Тетово е пријавено дека претходниот ден околу 14 часот во тетовско Камењане, патничко возило удрило во велосипед што го управувал 61-годишниот Б.И. од ова село. Во несреќата, Б.И.

Прегазен велосипедист во Тетовско

Точка - 30.05.2023

Со автомобил прегазен е велосипедист во тетовско Камењане. Велосипедот бил управуван од 61-годишниот Б.И.. Во несреќата, како што објави СВР Тетово, мажот се здобил со тешки телесни повреди констатирани во тетовската Клиничка болница, каде бил ...

Прегазен велосипедист во Тетовско

Centar - 30.05.2023

Со автомобил прегазен е велосипедист во тетовско Камењане. Велосипедот бил управуван од 61-годишниот Б. И.. Во несреќата, како што објави СВР Тетово, мажот добил тешки телесни повреди констатирани во тетовската Клиничка болница, каде што бил ...

Возач удрил велосипедист и избегал

Курир - 30.05.2023

На 29.05.2023 во 16.25 часот во СВР Тетово било пријавено дека претходниот ден околу 14.00 часот во тетовско Камењане, патничко возило удрило во велосипед што го управувал 61-годишниот Б.И. од ова село и го напуштило местото на несреќата.

Возач удрил велосипедист и избегал

Република - 01.06.2023

На 29.05.2023 во 16.25 часот во СВР Тетово било пријавено дека претходниот ден околу 14.00 часот во тетовско Камењане, патничко возило удрило во велосипед што го управувал 61-годишниот Б.И. од ова село и го напуштило местото на несреќата.

Возач удрил велосипедист и избегал

Нетпрес - 30.05.2023

На 29.05.2023 во 16.25 часот во СВР Тетово било пријавено дека претходниот ден околу 14.00 часот во тетовско Камењане, патничко возило удрило во велосипед што го управувал 61-годишниот Б.И. од ова село и го напуштило местото на несреќата.

Со возило удрил во велосипедист, па веднаш избегал

Press24 - 30.05.2023

На 29.05.2023 во 16.25 часот во СВР Тетово било пријавено дека претходниот ден околу 14.00 часот во тетовско Камењане, патничко возило удрило во велосипед што го управувал 61-годишниот Б.И. од ова село и го напуштило местото на несреќата.