TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Спектакуларна премиера на Genesis на кинескиот пазар со 3.000 дронови (ВИДЕО)

Канал5 - 07.04.2021

Единствената престижна корејска марка е исто така една од најмладите во автомобилскиот свет, но веќе остави значителен белег. Откако ја придоби домашната публика, успешно пристигна на американско тло, а сега се сели на моментално најважниот светски ...

Импресивен потфат на Genesis – урна светски рекорд со дронови (ВИДЕО)

24auto - 07.04.2021

Hyundаi Motors последните неколку години значително вложува во брендот Genesis. Како премиум бренд, Hyundai цели кон освојување на американскиот пазар како примарен. Во таа насока не се штеди на маркетингот, а тоа го потврдува и последниот потфат со ...

Погледнете го небесниот спектакл на Hyundai со кој го собори Гинисовиот рекорд

Иновативност - 07.04.2021

Hyundai на крајот на минатиот месец на кинескиот пазар го лансираше својот бренд за луксузни возила Genesis и по тој повод јужнокорејската компанија направи спектакл на небото и постави нов Гинисов рекорд.

Небесниот спектакл на Hyundai собори Гинисов рекорд

Телефони.мк - 06.04.2021

Hyundai кон крајот на минатиот месец го лансираше својот бренд за луксузни возила Genesis на кинески пазар. Во оваа пригода направи вистински спектакл на небото и така постави нов Гинисов рекорд.