TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Се породила во авион: Реакцијата на патниците оваа мајка секогаш ќе ја памти (ВИДЕО)

Женски магазин - 23.11.2023

Кратко по качувањето на авионот на Pegasus Airlines на меѓународниот аеродром Сабиха Гокчен во Истанбул, неименуваната жена добила продилни болки и повикала помош. На интернет се појавија драматични снимки од авионот на кои се гледа лекарскиот тим ...

(Видео) Жена се породи во авион

Репортер - 22.11.2023

Видео од авион, снимено на почетокот на овој месец, покажува како болничар носи бебе откако авионот слета во Турција, пренесува „Дејли мејл“. Неколку моменти претходно, група болничари се качиле во авионот и се упатиле кон идната мајка додека ...

🎥 ЖЕНА СЕ ПОРОДИЛА ВО АВИОН Патниците го поздравија бебето со аплауз

+инфо - 22.11.2023

Жена се породила во авион на авиокомпанијата Pegasus непосредно пред да полета од Истанбул кон Марсеј, Франција. Според турските медиуми, ова се случило во почетокот на ноември на аеродромот Sabiha Gökçen во Истанбул, кога жената ненадејно добила ...

ВИДЕО | Жена се породи во авион пред очите на шокираните патници

Слободен Печат - 22.11.2023

Набргу откако се качила на меѓународен лет на почетокот на овој месец, бремена жена била принудена да се породи во авионот , пишува „Њујорк пост“. Патниците аплаудирале во авионот на „Pegasus Airlines“ кој требал да лета од Истанбул за Марсеј, ...

Жена се породила во авион, пред да полета од Истанбул – Патниците во исчекување гледаат што ќе се сучи (видео)

Црнобело - 22.11.2023

Жена се породила во авион непосредно пред да полета од Истанбул кон Марсеј. Летот бил одложен, а според видеото од настанот, патниците нетрпеливо го исчекувале доаѓањето на новиот „патник“.

Патничката се породила во авион! Почувствувала болки непосредно пред полетувањето (ВИДЕО)

Во Центар - 21.11.2023

Не е прв пат да се роди дете во авион Една жена родила веднаш откако се качила на авион кој требало да лета од Истанбул до Марсеј. Лекарите од аеродромот Сабиха Гокчен притрчале да и помогнат.

Жена се породила во авион пред да полета од Истанбул

24Инфо - 22.11.2023

Жена се породила во авион на авиокомпанијата Pegasus непосредно пред да полета од Истанбул кон Марсеј, Франција. Според турските медиуми, ова се случило во почетокот на ноември на аеродромот Sabiha Gökçen во Истанбул, кога жената ненадејно добила ...

Жена се породила во авион пред да полета од Истанбул

Република - 22.11.2023

Жена се породила во авион на авиокомпанијата Pegasus непосредно пред да полета од Истанбул кон Марсеј, Франција. Според турските медиуми, ова се случило во почетокот на ноември на аеродромот Sabiha Gökçen во Истанбул, кога жената ненадејно добила ...