TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Целиот свет зборува за реченицата која ја напиша Џеј Ло: Со неа ја потврди врската со Бен Афлек

Хаштаг - 11.06.2021

Ова никој не го очекуваше... Анонимен извор за „Пипл“ потврди дека парот нема време за некои големи љубовни планови. Латино дивата Џенифер Лопез (51) повторно ги заинтригира сите, по обновувањето на врската со нејзиниот поранешен свршеник, актерот ...

И ДАДЕ ЗБОР Афлек под будното око на мајката на Џенифер Лопез

Попара - 11.06.2021

Мајката не сака повторно да и ја повреди ќерката 17 години откако веќе еднаш раскинаа Актерот Бен Афлек наводно разговарал со Гвадалупе, мајката на Џенифер Лопез и и ветил дека повеќе нема да ја повреди нејзината душичка.

Џенифер Лопез во опасна комбинација со полицајци порачува: Само еден е вистинскиот, доаѓаат добри работи

Женски магазин - 11.06.2021

Кога не снима музички спотови, Џеј Ло ужива во друштво на новото старо момче Бен Афлек. Двојката конечно потврди дека се заедно. Папараци ги уловија како одат на романтична вечера во ресторан во Холивуд.

Бен Афлек во казино со мајката на Џеј Ло – дали актерот се враќа на старите пороци?

Црнобело - 11.06.2021

Се смета дека една од главните причини за падовите во кариерата на актерот и режисерот е токму неговата склоност кон пороци –особено кон коцката и алкохолот, а сега Бен Афлек беше забележан во казино заедно со мајката на неговата старо-нова девојка ...

Врската оди на сериозно: Џенифер Лопез започнува заеднички живот со Бен Афлек?

Вистина.мк - 10.06.2021

Џенифер Лопез по раскинувањето на свршувачката со Алек Родригез, ја обнови врската со своето бившо момче Бен Афлек. Парот не се огласи по повод овие пишувања, но папараците ги уловија додека одат на романтична вечера во Мајами.