TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Три хороскопски знаци кои не сакаат да ги поминат празниците со семејството

Женски магазин - 08.12.2023

Празниците се време кога семејствата се собираат, разменуваат подароци и слават заедно, создавајќи посебни моменти и спомени. Сепак, не сите се ентузијасти за идејата да ги поминат празниците со семејството.

Викенд хороскоп: Три хороскопски знаци ќе летаат на крилјата на среќата, но само ако имаат храброст

Еспресо

Несигурни во себе: Овие хороскопски знаци ја преиспитуваат секоја своја одлука

Точка

Ќе им паѓаат пари врз глава: Три хороскопски знаци кои ќе се збогатат оваа зима

Еспресо

Седум хороскопски знаци кои сакаат луксуз: мора да живеат на висока нога

Макфакс

Зимска романса: Хороскопски знаци кои денеска ќе имаат голема среќа во љубовта

Слободен Печат

Во декември финансиската среќа ќе им се насмевне на овие три знаци : Сепак, треба да бидат многу внимателни со една работа

Точка

Кајгана Локално Трн Опсервер Скопје1 Еспресо

Жените родени во овие хороскопски знаци не сакаат брак

Локално - 08.12.2023

Во современиот свет, се повеќе жени избираат да живеат самостојно и независно наместо да го следат традиционалниот пат на бракот. Еве во кои хороскопски знаци жените најчесто избираат соло живот: Близнаци Близнаците се познати по својата променлива ...

Дневен хороскоп за ПЕТОК, 08.12.2023: Бик – вашата самодоверба ќе предизвика завист кај другите

Црнобело

Денешен хороскоп: Ништо важно ново на љубовното поле кај биковите, за лавовите овој петок е поволен за дружење со пријателите

Lady

Зошто овој хороскопски знак е одличен во додворување, а катастрофален во кревет ? Девојките го имаат вистинскиот одговор

Во Центар

СО НИВ НИКОГАШ НЕ Е ЗДОДЕВНО – НАЈЗАБАВНИТЕ ЛУЃЕ се родени во овие 3 хороскопски знаци! Пленат со позитивна енергија

Попара

Овие три хороскопски знаци имаат најкраток фитил и не успеваат да избројат до 10

Вести плус

Ова се најдобрите сопруги од Зодијакот

Независен

Попара Екран Црнобело Lady Екран ТВ21

Овие три хороскопски знаци ги очекува голема среќа: Руски астролог откри кому ѕвездите најмногу му  се наклонети (фото)

Во Центар - 08.12.2023

Познатиот и често цитираниот руски астролог, Тамара Глоба наведе три знаци од Зодијакот кои ќе бидат преплавени со изобилство во наредните месеци. Откријте дали и вие спаѓате меѓу овие среќни кралеви.

Вистински пријатели: Хороскопски знаци кои секогаш се подготвени да им помогнат на другите

Локално

3 хороскопски знаци ги очекуваат важни промени: Венера во Шкорпија носи страст и љубов за кои сонувавте

Женски магазин

Астро прогноза за четврток, 7 декември

Еспресо

Духови од минатото: Три хороскопски знаци ќе се смират со старата љубов до крајот на декември

Еспресо

Овие три хороскопски знаци ќе се исполнат со радост до крајот на декември

Локално

Три хороскопски знаци ќе се смират со старата љубов до крајот на декември

Локално

Астро прогноза за петок, 8 декември

Еспресо - 08.12.2023

Овен Можеби ќе имате желба да достигнете нови височини. Не се откажувајте од тоа бидејќи подоцна ќе зажалите. Подобро надминете ја вашата мрзеливост и тргнете по своите соништа. Бик Денес треба да посветите повеќе време на семејството и пријателите.

Венера влезе во ОГНЕНАТА СКОРПИЈА, по што следи ОГАН! Подгответе се за танцот на љубомората и сензуалноста и внимавајте ...

Во Центар - 07.12.2023

Венера, планетата на љубовта, кога е во Шкорпија, со себе носи длабоки и интензивни вибрации во сферата на љубовните врски. Оваа поставеност на Венера влијае на начинот на кој поединците ја доживуваат љубовта, страста и емоционалната поврзаност, ...