TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Неделен хороскоп: Лавовите со нови деловни проекти, добри вести за Водолиите, страсни средби за Овните…

Еспресо - 27.06.2022

Овен Продолжувате со многу среќен период за вас! Со Јупитер и Марс во вашиот знак имате сила и решителност да направите се што ќе посакате. Ќе има добри можности на работното место, но и големи задоволства.

Неделен хороскоп: 27 јуни - 3 јули

Скопје инфо - 26.06.2022

Ни пристигна хороскопот за последната недела од јуни и првите денови од јули. Што ги очекува хороскопските знаци? ОВЕН Што значи домот за вас? Младата Месечина во Рак бара од вас да поставите цели за да постигнете емоционална сигурност.

Ретрограден Нептун од 28 јуни: Време е за соочување со вистината

Слободен Печат - 26.06.2022

Нептун ќе почне да се движи ретроградно на 28 јуни, непосредно пред новата месечина. Ретроградниот Нептун може да открие некои скриени работи или кои можеби не сме сакале да ги видиме – време е за соочување со вистината.

Месечен хороскоп – јули 2022: Месец на љубовта за Близнаците, среќен месец за Овните, јули за паметење за Лавовите…

Еспресо - 26.06.2022

Во месец јули планетата Венера ќе транзитира прво во знакот на Близнаци, а потоа во Рак. А вие во кој знак сте родени? Откријте сега со нас што ви подготвуваат ѕвездите за месец јули! Овен: среќен јули! Вашиот месец јули ќе биде многу среќен во ...

Младата месечина во Рак НАЈВЕЌЕ ЌЕ ВЛИЈАЕ НА ОВИЕ 4 знаци: Ќе влијае на СЕКОЈ сегмент од животот, ќе ве натера да ги ...

Курир - 26.06.2022

Летото е во полн ек – од бујно цвеќе, преку високи температури, па сè до првата млада месечина. На 28 јуни, Младата Месечина се претвора во нежен и интуитивен Рак, привлекувајќи внимание на најличните делови од нашите животи.