TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Починат човек пронајден во центарот на Скопје

Слободен Печат - 31.01.2023

64-годишен жител на Скопје вчеравечер бил пронајден починат на улицата „Даме Груев“, соопшти МВР. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, а по наредба на обвинител, телото на починатиот било дадено на ...

64 годишен маж бил пронајден починат во Центар

Сител - 31.01.2023

На 30.01.2023 во 22.33 часот во Полициската станица Центар било пријавено дека на ул.„Даме Груев“ бил пронајден починат З.М.(64) од Скопје. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, а по наредба на Јавен ...

Трагедија во центарот на Скопје пронајден починат скопјанец – Познат идентитетот

Centar - 31.01.2023

Како што соопшти полицијата вчераво 22.33 часот во ПС Центар било пријавено дека на ул.„Даме Груев“ бил пронајден починат З.М.(64) од Скопје, велат од МВР. Докторр од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, велат од ...

Починат маж пронајден во Центар

Скопје инфо - 31.01.2023

Синоќа во полициска станица било пријавено дека е пронајден починат маж. На 30.01.2023 во 22.33 часот во Полициската станица Центар било пријавено дека на ул.„Даме Груев“ бил пронајден починат З.М.(64) од Скопје, информира МВР.

Пронајден мртов маж во Центар во Скопје

Press24 - 31.01.2023

На 30.01.2023 во 22.33 часот во Полициската станица Центар било пријавено дека на ул.„Даме Груев“ бил пронајден починат З.М.(64) од Скопје. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, а по наредба на Јавен ...

Починат маж пронајден во центарот на Скопје

Макфакс - 31.01.2023

На улица во центарот на Скопје синоќа бил пронајден починат маж. Според пријавеното во Полициската станица Центар било пријавено дека на ул.„Даме Груев“ бил пронајден починат З.М.(64) од Скопје.

МРТОВ БИЛ ПРОНАЈДЕН НА УЛИЦА Починал во центарот на Скопје

+инфо - 31.01.2023

64-годишен жител на Скопје вчеравечер бил пронајден починат на улицата Даме Груев, во центарот на градот, информира МВР. „На 30.01.2023 во 22.33 часот во Полициската станица Центар било пријавено дека на ул. „Даме Груев” бил пронајден починат З.М.

Починато лице пронајдено на улица во Скопје

Курир - 31.01.2023

На 30.01.2023 во 22.33 часот во Полициската станица Центар било пријавено дека на ул.„Даме Груев“ бил пронајден починат З.М.(64) од Скопје. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, а по наредба на Јавен ...

Починат човек пронајден на улица во центарот на Скопје

А1 On - 31.01.2023

64-годишен скопјанец вчера вече бил пронајден починат на улицата „Даме Груев“ во центарто на главниот град. – На 30.01.2023 во 22.33 часот во Полициската станица Центар било пријавено дека на ул.„Даме Груев“ бил пронајден починат З.М.

Починат маж пронајден на улица во Скопје

Нетпрес - 31.01.2023

На 30.01.2023 во 22.33 часот во Полициската станица Центар било пријавено дека на ул.„Даме Груев“ бил пронајден починат З.М.(64) од Скопје. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, а по наредба на Јавен ...

Починато лице пронајдено на улица во Скопје

Lider - 31.01.2023

На 30.01.2023 во 22.33 часот во Полициската станица Центар било пријавено дека на ул.„Даме Груев“ бил пронајден починат З.М.(64) од Скопје. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, а по наредба на Јавен ...

Починат маж пронајден во центарот на Скопје

Точка - 31.01.2023

На улица во центарот на Скопје синоќа бил пронајден починат маж. Според пријавеното во Полициската станица Центар било пријавено дека на ул.„Даме Груев“ бил пронајден починат З.М.(64) од Скопје.

Безживотно тело пронајдено на улица во центарот на Скопје

Локално - 31.01.2023

Скопјанец пронајден починат на улица во центарот на градот, информираа денеска од полицијата. Синоќа во 22.33 часот во полициската станица Центар било пријавено дека на ул.„Даме Груев“ бил пронајден починат З.М.(64) од Скопје.

Скопјанец пронајден починат на улица во центарот на градот

4NEWS - 31.01.2023

Скопјанец пронајден починат на улица во центарот на градот, информираа денеска од полицијата. Синоќа во 22.33 часот во полициската станица Центар било пријавено дека на ул.„Даме Груев“ бил пронајден починат З.М.(64) од Скопје.

64 годишен маж бил пронајден починат во Центар

ТВ21 - 31.01.2023

На 30.01.2023 во 22.33 часот во Полициската станица Центар било пријавено дека на ул.„Даме Груев“ бил пронајден починат З.М.(64) од Скопје. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, а по наредба на Јавен ...

На улица во центарот на Скопје пронајден починат маж

24Инфо - 31.01.2023

На улица во центарот на Скопје синоќа бил пронајден починат маж. Според пријавеното во Полициската станица Центар било пријавено дека на ул.„Даме Груев“ бил пронајден починат З.М.(64) од Скопје.

Пронајден починат Скопјанец без траги на насилство

MakPress - 02.02.2023

На 30.01.2023 во 22.33 часот во Полициската станица Центар било пријавено дека на ул.„Даме Груев“ бил пронајден починат З.М.(64) од Скопје. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, а по наредба на Јавен ...