TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Нападнат возач на ЈСП кај Глумово

Press24 - 14.08.2019

Возач на ЈСП бил нападнат од скопјанец, откако со автоусот му го искршил ретровизорот на возилото. Вчера во 09:10 часот во СВР Скопје, 56-годишниот В.С. од село Сопиште,скопско,вработен како возач на автобус во ЈСП, пријавил дека на 11.08.2019 ...

Возач на ЈСП скршил ретровизор, кога му кажал на сопственикот бил нападнат

+инфо - 14.08.2019

Возач на ЈСП скршил ретровизор од паркирано возило, а кога застанал да му каже на сопственикот бил физички нападнат, соопшти полицијата. Возачот В.С.(56) пријавил дека на 11. август во 18.10 часот, додека се движел со автобус на ЈСП на релацијата ...

Нападнат возач на ЈСП

Скопје инфо - 14.08.2019

Возач на ЈСП бил нападнат од скопјанец, откако со автоусот му го искршил ретровизорот на возилото. Вчера во 09:10 часот во СВР Скопје, 56-годишниот В.С. од село Сопиште,скопско,вработен како возач на автобус во ЈСП, пријавил дека на 11.08.2019 ...

Возач на ЈСП нападнат зошто скршил ретровизор

Република - 14.08.2019

Возач на ЈСП бил нападнат затоа што со автобусот скршил ретровизор на автомобил. Како што В.С.(56) од с.Сопиште, скопско, вработен како возач на автобус во ЈСП, вчера пријавил во СВР Скопје, во неделата околу 18,10 часот, додека се движел со автобус ...

Нападнат возач на ЈСП

Курир - 14.08.2019

Возач на ЈСП бил нападнат од скопјанец, откако со автоусот му го искршил ретровизорот на возилото. Вчера во 09:10 часот во СВР Скопје, 56-годишниот В.С. од село Сопиште,скопско,вработен како возач на автобус во ЈСП, пријавил дека на 11.08.2019 ...

Нападнат возач на ЈСП во Глумово, скршил ретровизор на „голф“

24Инфо - 14.08.2019

Возач на автобус на ЈСП скршил ретровизор на автомобил, а кога му рекол на сопственикот бил физички нападнат, информираше МВР. -На 13.08.2019 во 9.10 часот во СВР Скопје, В.С.(56) од с.Сопиште, вработен како возач на автобус во ЈСП, пријавил дека на ...

Возач на ЈСП скршил ретровизор од автомобил – сопственикот го натепал

Скопје1 - 14.08.2019

На 13.08.2019 во 09.10 часот во СВР Скопје, В.С.(56) од с.Сопиште,скопско,вработен како возач на автобус во ЈСП, пријавил дека на 11.08.2019 година околу 18,10 часот, додека се движел со автобус на ЈСП на релацијата Центар – с.Долна Матка, во ...

Нападнат возач на ЈСП во Глумово, скршил ретровизор на „голф“

iPortal - 14.08.2019

Возач на автобус на ЈСП скршил ретровизор на автомобил, а кога му рекол на сопственикот бил физички нападнат, информираше МВР. -На 13.08.2019 во 9.10 часот во СВР Скопје, В.С.(56) од с.Сопиште, вработен како возач на автобус во ЈСП, пријавил дека на ...

Физички нападнал возач на ЈСП бидејќи со автобус му скршил ретровизор на „Голф“

еМагазин - 14.08.2019

На 13.08.2019 во 09.10 часот во СВР Скопје, В.С.(56) од .Сопиште,скопско,вработен како возач на автобус во ЈСП, пријавил дека на 11.08.2019 година околу 18,10 часот, додека се движел со автобус на ЈСП на релацијата Центар – с.Долна Матка, во ...

Вработен во ЈСП скршил ретровизор, па бил нападнат од сопственикот на возилото

Опсервер - 15.08.2019

На 13.08.2019 во 09.10 часот во СВР Скопје, В.С.(56) од с.Сопиште,скопско,вработен како возач на автобус во ЈСП, пријавил дека на 11.08.2019 година околу 18,10 часот, додека се движел со автобус на ЈСП на релацијата Центар – с.Долна Матка, во ...