TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Плутон влегува во Водолија после 200 години: Што ќе ни донесе?

Кајгана - 23.03.2023

Плутон е една од побавните планети која има големо влијание врз нашите животи, по 15 години го напушта соѕвездието Јарец. Влегувањето на Плутон во Водолија ќе се случи во текот на пролетта 2023 година и претставува навистина голема промена која ќе ...

По 200 години Плутон влегува во Водолија: Што ни носи овој транзит?

Скопје инфо

По 200 години Плутон преминува во ексцентрична Водолија – Астролог ги посочи промените што ќе следат во следниот период

ТВ21

Плутон влегува во Водолија после 200 години: Што ќе ни донесе?

Независен

Мајстори за флерт: Овие три хороскопски знаци уриваат рекорди на заведување

Вести плус - 23.03.2023

Нема некој кој не се забавува со шармот на слаткото, невино флертување. Сепак, некои луѓе се многу добри во оваа вештина, а астролозите велат дека покрај знаците, на оваа способност големо влијание има и хороскопскиот знак.

Тие сакаат пари и парите ги сакаат нив: Хороскопски знаци кои секогаш имаат пари

Вести плус

Овие хороскопски знаци секогаш попрво ќе изберат храна наместо секс

Локално

Дневен хороскоп за 23.03.2023: Ракови – не прифаќајте ризици, Скорпии – ќе започнете нова романса

Црнобело

Ракови-ја иритирате околината, Стрелецот е во страстен вртолог: Дневен хороскоп за 23 март

Женски магазин

Сите се вртат по нив! Најубавите девојки се родени во овие хороскопски знаци

Попара

Хороскопски непријатели: За Ракот е Скорпијата, за Лавот тоа е друг Лав

Кајгана

Centar Убавина и Здравје Црнобело Хаштаг Вести плус

Овие хороскопски знаци се привлекуваат како магнет: Дознајте дали припаѓате на овие страствени комбинации

Независен - 23.03.2023

Иако се сметаат за спротивни, овие хороскопски знаци добро се сложуваат во врските и нивните разлики се темел на силна врска. Ако сте вие од тие знаци што го прашуваат потенцијалниот партнер кој е нивниот хороскопски знак, веројатно веќе знаете дека ...

Со што и да се соочат, тие секогаш победуваат: Најсреќните луѓе се родени во овие пет знаци

ТВ21

Кои 3 хороскопски знаци ги очекува голема среќа во април?

Кафе пауза

Тешко ќе изградите длабока врска: Три хороскопски знаци кои не знаат да сакаат

Еспресо

Април носи големи промени за 3 хороскопски знаци

Скопје инфо

Три хороскопски знаци ќе останат со празен паричник поради младата Месечина на 1 април

Еспресо

Најпознатиот руски астролог тврди дека овие три знаци ги чека катастрофа на крајот на март: Ги очекуваат големи неволји!

Женски магазин

Екран Еспресо ТВ21 Еспресо Кафе пауза Вести плус Локално Женски магазин

Астро прогноза за четврток, 23 март

Еспресо - 23.03.2023

Овен Овенот може да има неочекувана љубопитна ситуација на работа, која ќе ви го постави расположението за целиот ден. Ѕвездите велат дека ништо лошо нема да се случи. Бик Бикот ќе треба да реши некои „хартиени работи“ -да потпишува документи, праќа ...