TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за недела, 13. јануари 2019 година

ТВ21 - 13.01.2019

ОВЕН Работa: Можете непромислено да се впуштите во работа која подоцна ќе ви донесе штета. Неповолен ден за нови одлуки. Љубов: Потребно е да издвоите повеќе време, за на саканата личност да и ја докажете вашата љубов. Здравје: Болки во вратот.

Дневен хороскоп за недела, 13.01.2019:Пред нас е прекрасен ден – баланс, мир, опуштање, враќање на себе и не ...

Екран - 13.01.2019

Оваа недела Меркур се спојува со Сатурн, а покрај Месечината и Овенот се навестува дека пред нас е прекрасен ден. Баланс, мир, опуштање, враќање на себе, согледување на внатрешниот себе, разум,посветеност – се се тоа зборови со кои би можело да се ...

Дневен хороскоп за сабота, 12 јануари 2019 година

ТВ21 - 12.01.2019

ОВЕН Работa: Немојте да верувате во сите гласини кои кружат околу вас. Не е секој трач вистина. Проверете ги убаво информациите. Љубов: Можно е да ја идеализирате личноста која ви значи и не ви е лесно да ја прифатите реалноста.

Љубовна среќа за Близнаците и несогласување за Шкорпијата – Дневен хороскоп (13.01.2019)

Скопје24 - 13.01.2019

Оваа недела Меркур се спојува со Сатурн, а покрај Месечината и Овенот се навестува дека пред нас е прекрасен ден. Баланс, мир, опуштање, враќање на себе, согледување на внатрешниот себе, разум,посветеност – се се тоа зборови со кои би можело да се ...