TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Откријте зошто луѓето ве сакаат: Секој хороскопски знак има свои предности и еве кои се вашите

Кафе пауза - 17.05.2018

Секој хороскопски знак, во својот карактер има нешто прекрасно, коешто го истакнува од толпата народ. Така на пример, Овенот е препознатлив по својот детски, невин поглед кон светот, а Вагите честопати се наоѓаат во улога на столб, што им дава ...

Овој хороскопски знак шармира со нежност и внимателност

Женски магазин - 17.05.2018

Луѓето родени во знакот на Рак можат да бидат многу непријатни и незаинтересирани спрема оние коишто не им оставиле добар прв впечаток, но Ракот, повеќе од кој било друг знак во Зодијакот, знае кога и како да ја изрази својата нежност, внимателност ...

Овие три знаци хороскопски знаци секогаш остануваат во токсична врска

Ladybook - 17.05.2018

Дали ви е преку глава од врските на вашата пријателка кои секогаш завршуваат со солзи во нејзините очи и скршено срце? Било како било, на овие луѓе колку и да им е тешко, едноставно не им смета да останат во токсична врска и немаат никакви намери да ...

Припадниците на овие хороскопски знаци секогаш им се враќаат на бившите!

Убавина и Здравје - 16.05.2018

Прочитајте како хороскопските знаци гледаат на смирувањето со поранешниот партнер Секако дека сè зависи од раскинувањето, околностите, но и од карактерот на луѓето. Сепак, и хороскопскиот знак влијае на тоа дали ќе одлучат да му се вратат на ...

Припадниците на овие хороскопски знаци секогаш им се враќаат на бившите!

Република - 16.05.2018

Секако дека сè зависи од раскинувањето, околностите, но и од карактерот на луѓето. Сепак, и хороскопскиот знак влијае на тоа дали ќе одлучат да му се вратат на партнерот. Прочитајте како хороскопските знаци гледаат на смирувањето со поранешниот ...

Припадниците на овие хороскопски знаци секогаш им се враќаат на бившите!

Среќа.mk - 16.05.2018

Секако дека сè зависи од раскинувањето, околностите, но и од карактерот на луѓето. Сепак, и хороскопскиот знак влијае на тоа дали ќе одлучат да му се вратат на партнерот. Прочитајте како хороскопските знаци гледаат на смирувањето со поранешниот ...

Хороскопски знаци кои секогаш им се враќаат на поранешите!

Скопје24 - 16.05.2018

Прочитајте како хороскопските знаци гледаат на смирувањето со поранешниот партнер Секако дека сè зависи од раскинувањето, околностите, но и од карактерот на луѓето. Сепак, и хороскопскиот знак влијае на тоа дали ќе одлучат да му се вратат на ...

Хороскопски знаци кои секогаш им се враќаат на поранешите!

Орбис - 17.05.2018

Прочитајте како хороскопските знаци гледаат на смирувањето со поранешниот партнер Секако дека сè зависи од раскинувањето, околностите, но и од карактерот на луѓето. Сепак, и хороскопскиот знак влијае на тоа дали ќе одлучат да му се вратат на ...