TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Американец носел пиштол во пелените- го застрелал бебето додека го преповивал

Канал5 - 15.04.2019

Американец носел наполнет пиштол во торбата со пелени и случајно ја застрелал својата ќеркичка додека ја преповивал ,а куршумот го погодил и него. Несреќата се случила во саботата попладне во пицерија во предградието на Бирмингем во американската ...

Маж случајно се застрела себеси и својата ќерка кога ѝ ги менувал пелените

Макфакс - 15.04.2019

Мажот кој носеше наполнет пиштол во торба со пелени случајно се застрела себеси и својата ќерка додека ѝ ги менувал пелените, објави „Си-ен-ен“. Инцидентот се случи во саботата попладне во близина на пицеријата Чак Е.

Маж случајно се застрела себеси и својата ќерка кога ѝ ги менувал пелените

24Инфо - 15.04.2019

Мажот кој носел наполнет пиштол во торба со пелени случајно се застрелал себеси и својата ќерка додека ѝ ги менувал пелените, објави Си-ен-ен. Инцидентот се случи во саботата попладне во близина на пицеријата „Чак Е.