TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

СДСМ со фотографија: Мицкоски седи со уапсен за дрога од 120.000 евра

Фактор - 11.12.2023

СДСМ објави фотографија за која тврди дека лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, е седнат до скоро уапсено лице од Грчец за дрога вредна 120.000 евра. На објавената фотографија е и пратеникот Антонијо Милошоски, а владеачката партија соопшти ...

СДСМ: Нов скандал, Мицкоски на иста маса со уапсен за трговија со 32 килограми дрога

А1 On - 11.12.2023

После фатениот соработник на Мицкоски од Пештани со кокаин, нов скандал. Мицкоски седи на иста маса со лицето М.А од Грчец уапсен за трговија со 32 килограми дрога во полициска акција со која е пресечен меѓународен канал за шверц на дрога.

СДСМ: Многу бело се насобра околу ДПМНЕ – Мицкоски на иста маса со уапсен за трговија со 32 килограми дрога

Локално - 11.12.2023

СДСМ денеска излезе со нов скандал поврзан со најтесното раководство на ВМРО-ДПМНЕ. Според владеачката партијата, лидерот на опозицијата Христијан Мицкоски седи на иста маса со „М.А од Грчец уапсен за трговија со 32 килограми дрога во полициска ...

„Нов скандал – Мицкоски на иста маса со уапсен за трговија со 32 килограми дрога“, вели СДСМ

Макфакс - 11.12.2023

„После фатениот соработник на Мицкоски од Пештани со кокаин, нов скандал. Мицкоски седи на иста маса со лицето М.А од Грчец уапсен за трговија со 32 килограми дрога во полициска акција со која е пресечен меѓународен канал за шверц на дрога“, соопшти ...

„Нов скандал – Мицкоски на иста маса со уапсен за трговија со 32 килограми дрога“, вели СДСМ

Опсервер - 11.12.2023

„После фатениот соработник на Мицкоски од Пештани со кокаин, нов скандал. Мицкоски седи на иста маса со лицето М.А од Грчец уапсен за трговија со 32 килограми дрога во полициска акција со која е пресечен меѓународен канал за шверц на дрога“, соопшти ...

СДСМ: Нов скандал во ВМРО-ДПМНЕ – Мицкоски на иста маса со лице од Грчец уапсено за трговија со дрога

Фокус - 11.12.2023

„После фатениот соработник на Мицкоски од Пештани со кокаин, нов скандал. Мицкоски седи на иста маса со лицето М.А од Грчец уапсен за трговија со 32 килограми дрога во полициска акција со која е пресечен меѓународен канал за шверц на дрога“, соопшти ...

„Нов скандал – Мицкоски на иста маса со уапсен за трговија со 32 килограми дрога“, вели СДСМ

Скопје1 - 11.12.2023

„После фатениот соработник на Мицкоски од Пештани со кокаин, нов скандал. Мицкоски седи на иста маса со лицето М.А од Грчец уапсен за трговија со 32 килограми дрога во полициска акција со која е пресечен меѓународен канал за шверц на дрога“, соопшти ...