TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Денеска е полна Месечина во Рак: Тежок ден за четири хороскопски знаци

Вечер Прес - 19.01.2022

Полната месечина е доволна да предизвика емотивни промени Првата полна месечина во 2022 година, пристигна вечерва точно во 12 часот и 48 минути. Овој пат, покрај ретроградниот Меркур во Водолија, имаме и полна Месечина во Рак која, како што ...

2022 година ќе биде убедливо најдобра за овој хороскопски знак: Тврдење на најпознатиот руски астролог!

Убавина и Здравје - 19.01.2022

2022 година ќе биде година на успех, среќа и големи пресврти Благодарение на положбата на Јупитер, Овните ќе почувствуваат големо подобрување на квалитетот на животот. На овој хороскопски знак во текот на 2022 година, буквално сѐ ќе му оди од рака.

Годинава убедливо ќе биде најдобра за овој хороскопски знак: Тврди најпознатиот руски астролог

Женски магазин - 18.01.2022

2022 година ќе биде година на успеси, среќа и големи промени Благодарение на положбата на Јупитер, Овенот ќе почувствува големо подобрување во квалитетот на животот. На овој хороскопски знак се ќе му оди добро во текот на 2022 година.

2022 година ќе биде убедливо најдобра за овој хороскопски знак, тврдат руските астролози

Точка - 18.01.2022

Благодарение на положбата на Јупитер, овој хороскопски знак ќе почувствува големо подобрување на квалитетот на животот во текот на 2022 година и сè ќе му оди од рака. Според зборовите на астролозите, оваа година ќе претставува еден вид пресвртница ...

2022 ќе биде убедливо најдобра година за овој хороскопски знак, тврдат руските астролози

Слободен Печат - 19.01.2022

Благодарение на положбата на Јупитер, овој хороскопски знак ќе почувствува големо подобрување на квалитетот на животот. На овој хороскопски знак во текот на 2022 година сè ќе му оди од рака.

Годинава убедливо ќе биде најдобра за овој хороскопски знак: Тврди најпознатиот руски астролог

Zoom - 18.01.2022

2022 година ќе биде година на успеси, среќа и големи промени Благодарение на положбата на Јупитер, Овенот ќе почувствува големо подобрување во квалитетот на животот. На овој хороскопски знак се ќе му оди добро во текот на 2022 година.

2022 ГОДИНА ЌЕ БИДЕ УБЕБЛИВО НАЈДОБРА ЗА ОВОЈ ХОРОСКОПСКИ ЗНАК: Тврди најпознатиот руски астролог!

4NEWS - 19.01.2022

Благодарение на положбата на Јупитер, Овенот ќе почувствува големо подобрување во квалитетот на животот. Со овој хороскопски знак се ќе оди добро во текот на 2022 година. Според астролозите, оваа година ќе биде еден вид пресвртница.

ЗА ОВОЈ ЗНАК 2022-РА ЌЕ БИДЕ НАЈДОБAР! Тркалото на среќата се врти – еве кој ќе доживее НЕВЕРОЈАТЕН УСПЕХ

Попара - 18.01.2022

Јупитер, планетата на среќата и просперитетот, која моментално се наоѓа во Рибите, на 10ти мај 2022 година ќе го промени знакот и ќе влезе во огнениот Овен и таму ќе остане до 28 октомври, кога повторно ќе се врати кај Рибите.

Полна Месечина на 18 јануари: Каква енергија ќе ни донесе?

Кафе пауза - 18.01.2022

Полната Месечина во знакот Рак ќе донесе посебна енергија која може да доведе до напнатост и разочарување. Наместо да се обидувате да ги контролирате работите, започнете со внатрешна трансформација.