TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Леди Гага се венчала по 14 дена врска? Нејзин пријател открил детали од церемонијата

+инфо - 14.02.2020

Мајкл наводно ѝ подарил прстен на пејачката, а само неколку часа подоцна тие двајца го изговориле судбоносното „да“. Леди Гага (33) наводно се венчала во тајност со својот избраник, Мајкл Полански, по само две недели врска.

Лејди Гага се венчала по 14 дена врска? Пријател на пејачката открил детали од церемонијата

Точка - 14.02.2020

33-годишната пејачка Лејди Гага наводно се венчала во тајност со својот избраник, Мајкл Полански, по само две недели врска. Тајната венчавка ја потврдил извор близок до пејачката кој рекол дека церемонијата била боженствена и дека сите присутни ...

Лејди Гага се омажила во тајност

Репортер - 14.02.2020

Американската пејачка Лејди Гага се омажила во тајност, пишуваат светските медиуми. Ѕвездата од филмот „Ѕвездата се роди“ од 2019 година, за која доби и „Оскар“, се омажила со Мајкл Полански пишува магазинот „Ок“.

По бизарните слики, Мајли Сајрус овој пат ја покажа брадавицата во Њујорк! (ФОТО)

Слободен Печат - 13.02.2020

Контроверзната Мајли Сајрус (27) не престанува да ја интригира јавноста со својата појава, а овојпат се одлучи тоа повторно да го стори со провокативен стајлинг, ако можеме така да го наречеме така, со оглед на тоа дека се појавила повеќе соблечена, ...

Покажа премногу: Мајли прошета без градник

Локално - 13.02.2020

На пејачката Мајли Сајрус и се случи незгода со облеката на модната ревија Марк Џејкобс на Модната недела во Њујорк. Таа облекла црни пантолони и оскуден бел топ под кој не носела градник. Во еден момент „ѝ ѕирнала“ брадавицата.

Мајли Сајрус прошета со гола дојка во јавност (ФОТО)

Убавина и Здравје - 13.02.2020

Контроверзната пејачка Мајли Сајрус (27) дефинитивно умее да го привлече вниманието на јавноста и да стане топ-тема на социјалните медиуми. Па така, ако помисливте дека ќе се „смири“ покрај младиот пејач Коди Симпсон (22), со кого е во врска по ...

Познатата пејачка прошета по модната писта: Ти си повеќе од супермодел

Локално - 13.02.2020

Иако не е менекенка, Мајли Сајрус доби чест да ја затвори Њујоршката модна недела. Пејачката носеше ревија на Марк Џејкобс за есен/зима 2020, а по пистата пошетала како тоа да го прави цел живот.

Скандалозната Мајли без срам ги прошетала голите гради, а со тоа не престанува да ја интригира јавноста

Точка - 13.02.2020

Скандалозната пејачка Мајли Сајрус (27) не престанува да ја инригира јавноста со својата појава, а овојпат одлучила тоа повторно да го направи со провокативен стајлинг (доколку тоа можеме така да го наречеме), со оглед на тоа што била повеќе гола ...

Мајли Сајрус без срам ги прошета голите гради ФОТО

+инфо - 13.02.2020

Контроверзната пејачка Мајли Сајрус (27) дефинитивно умее да го привлече вниманието на јавноста и да стане топ-тема на социјалните медиуми. Па така, ако помисливте дека ќе се „смири“ покрај младиот пејач Коди Симпсон (22), со кого е во врска по ...

Мајли Сајрус се прошета без градник

ЗаЗабава - 14.02.2020

Мајли Сајрус имаше мала незгода со облеката на модната ревија Марк Џејкобс на Модната недела во Њујорк. Таа облекла црни пантолони и оскуден бел топ под кој не носела градник. Во еден момент „ѝ ѕирнала“ брадавицата.

Лејди Гага се венчала по само 14 дена во врска

Press24 - 14.02.2020

Славната американска пејачка Лејди Гага (33) наводно се венчала во тајност со Мајкл Полански по само две недели заедничка врска. Ова го вели извор близок до пејачката кој рекол дека церемонијата била боженствена.