TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО: Том Круз снимен на плажа без кошула, еден детаљ привлече внимание

4NEWS - 16.05.2024

Холивудскиот актер Том Круз деновиве беше на одмор на Мајорка, каде фотографите го зедоа без кошула. Обожавателите забележаа дека торзото на славниот актер, иако дефинирано, се чини дека е „опуштено“, а некои сугерираат дека опуштената кожа укажува ...

Непрепознатливиот Том Круз ја шокира јавноста: Не личи на себе, а експертите откриваат зошто се изобличил!

Убавина и Здравје - 15.05.2024

Том Круз ја загрижи јавноста со новите фотографии од плажа, а еве за што, всушност станува збор Холивудскиот актер Том Круз, кој сега има 61 година, најпознат е по улогите во акциони филмови, како што се „Топ Ган“ и „Невозможна мисија“.