TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Откако направиле сообраќајка, се степале – полицијата ги уапси и двајцата

Centar - 14.02.2020

На 14.02.2020 околу 00.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бул.„Христијан Тодоровски Карпош“, по претходно случена сообраќајна незгода, дошло до нарушување на јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу С.К.(27) и М.М.

Прво се судриле со автомобилите, па се степале - инцидент во Скопје

Press24 - 14.02.2020

Министерството за внатрешни работи соопшти дека по случена сообраќајна несреќа вчера во Скопје избила и тепачка. - Синоќа во 00:30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бул.„Христијан Тодоровски Карпош“, по претходно случена сообраќајна ...

Прво се судриле со автомобилите, па се степале

МКД - 14.02.2020

Синоќа во 00:30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бул.„Христијан Тодоровски Карпош“, по претходно случена сообраќајна незгода, дошло до нарушување на јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу С.К.(27) и М.М.

Прво се судриле со автомобилите, па се степале

Република - 14.02.2020

Синоќа во 00:30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бул.„Христијан Тодоровски Карпош“, по претходно случена сообраќајна незгода, дошло до нарушување на јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу С.К.(27) и М.М.

Прво се судриле со автомобилите, па се степале

Локално - 14.02.2020

Синоќа во 00:30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бул.„Христијан Тодоровски Карпош“, по претходно случена сообраќајна незгода, дошло до нарушување на јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу С.К.(27) и М.М.