TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Исчезнато 16- годишно момче, пронајдено во Шуто Оризари

Press24 - 13.03.2018

Откако на 11 месецов 38- годишната Н,Ј пријавила дека нејзиниот 16- годишен син е исчезнат, истата вчера во полиција пријавила дека нејзиниот син е пронајден. Имено околу 11 часот и 30 минути во населбата Шуто Оризари го пронашла нејзиниот 16 ...

Молк во институциите - нема одговор како и каде исчезнала 17 годишната девојка од „11 октомври“

Алфа - 12.03.2018

Молк во институциите - нема одговор како и каде исчезнала 17 годишната девојка од домот „11 Октомври“ Молк во институциите - нема одговор како и каде исчезнала 17 годишната девојка од домот „11 Октомври“.

Исчезнал малолетник од Скопје

+инфо - 12.03.2018

Полицијата трага по исчезнато 15 годишно момче. Н.Ј.(37) од Скопје пријавил дека на 10.03.2018 година околу 19 часот од дома во непознат превец се оддалечил нејзиниот 15-годишен син. Се преземаат мерки за пронаоѓање на ...

Излегол и не се вратил: Исчезна 15-годишно момче од Скопје

Press24 - 12.03.2018

Во полициска станица во Скопје, вчера во 19 часот, 37-годишниот Н.Ј. пријавил дека неговиот 15-годишен син се одалечил од домот во непознат правец и не се вратил. Полицијата презема потребни мерки за пронаоѓање на ...

Исчезнато момче, пронајдено во Шуто Оризари

Скопје инфо - 13.03.2018

Најдено е момче по кое се трагаше деновиве. Откако на 11 месецов 38- годишната Н.Ј. пријавила дека нејзиниот 16- годишен син е исчезнат, истата вчера во полиција пријавила дека нејзиниот син е пронајден.

Излегол и не се вратил: Исчезна 15-годишно момче од Скопје

24Инфо - 12.03.2018

Во полициска станица во Скопје, вчера во 19 часот, 37-годишниот Н.Ј. пријавил дека неговиот 15-годишен син се одалечил од домот во непознат правец и не се вратил. Полицијата презема потребни мерки за пронаоѓање на ...