TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Карлеуша брутална кон Вики: Ја полеа со вода-летаа пцовки и навреди

Хаштаг - 28.02.2021

Настапот на Иван Рајиќ (17) во „Звезда Гранда“ синоќа предизвика вистински хаос кај членовите на жирито. Тие дебатираа дали тој заслужува да оди понатаму или не. Јелена Карлеуша го поддржуваше и додека се обидуваше да каже нешто убаво за него, Вики ...

Јелена Карлеуша и Вики пак се сколваа: Ќути кокошко…и ја поли со вода!

Хитпортал - 28.02.2021

Дека има нетрпение кој членовите од жирито на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ може да видат сите што ќе изгледаат барем една емисија. Но оние кои дефинитивно секоја емисија се непријателски настроени и постојано се во комфликт се Јелена карлеуша и ...

СКАНДАЛ: Карлеуша ја полеа Вики Миљковиќ со вода, „летаа“ навреди меѓу пејачките

Курир - 28.02.2021

Еден од кандидатите во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ направи вистински хаос меѓу членовите на жирито. Јелена Карлеуша жестокот го бранеше и го поддржуваше 17-годишниот Иван, додека Вики Миљковиќ постојано и зборуваше паралелно со неа и ја ...

На Јелена Карлеуша и фали пола фустан како да ја нападнал лав, коментираат фановите за стајлингот на пејачката (фото)

Хитпортал - 28.02.2021

Секогаш екцентрична и провокаивна Јелена Карлеуша продолжува да објавува секси фотки на својот Инстаграм но и да провоцира со стајлингот во емисијата „Ѕвездите на Гранд“ каде што е дел од жирито.

Карлеуша се снимаше со постарата ќерка и ги распамети фановите со стајлинот, a сите беа зачудени колку е Атина висока ...

Курир - 27.02.2021

Постарата наследничка на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ ќе наполни 13 години во септември 2021 година, што е главната причина зошто обожавателите ја гледаат и се прашуваат дали е можно таа да е веќе толку висока! Имено, Јелена на својата Инстаграм ...

ГЛУМИ ДАМА, А ПЦУЕ КАКО КОЧИЈАШ! Карлеуша му се обрати на колегата: ЈАДИ Г*МНА!

Пулс24 - 27.02.2021

Јелена Карлеуша не може да се контролира дури и пред камерата, а потоа го покажува своето вистинско воспитување, што не е пример. Пејачката Јелена Карлеуша влезе во нова борба среде емисијата „Ѕвездите на Гранд“ и ги проколна своите колеги.