TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кои хороскопски знаци се токсични пријатели?

Еспресо - 01.10.2023

Како што може да имате токсична врска, така може да имате и токсично пријателство. Ако вашиот пријател е посесивен, љубоморен или постојано ве осудува, сето тоа се токсични карактеристики.

Неделен хороскоп (2 до 8 октомври): Нови можности за Овните, пари за Биковите, промени за Водолиите…

Еспресо - 01.10.2023

Овен За Овните, првата недела од октомври ветува дека ќе биде многу активна: ќе мора многу да се движат, да комуницираат и да учествуваат во тековните настани. Можно е да се обноват еднаш прекинатите контакти со долгогодишни пријатели (па дури и со ...

Викенд хороскоп за 1 октомври 2023 (недела): Потребен ви е одмор, наполнете ги батериите!

Убавина и Здравје - 01.10.2023

Овен Овенот може да биде одвлечен од рутината. Дозволете си да избегате од сите проблеми, прошетајте. Спонтаниот одмор ќе ви користи. Бик Астролозите ги советуваат Биковите да бидат со максимална претпазливост.

Дневен хороскоп за недела (01.10.2023)

4NEWS - 01.10.2023

♈Овен Планетарните аспекти можат да предизвикаат стагнација во бизнисот. Еден од вашите соработници стана проблематичен. Нарушената врска со партнерот и недефинираната врска меѓу вас почнува емотивно да ве исцрпува.

Дневен хороскоп за недела (01.10.2023)

ТВ21 - 01.10.2023

♈Овен Планетарните аспекти можат да предизвикаат стагнација во бизнисот. Еден од вашите соработници стана проблематичен. Нарушената врска со партнерот и недефинираната врска меѓу вас почнува емотивно да ве исцрпува.

Дневен хороскоп за недела (01.10.2023)

Zoom - 01.10.2023

реклама ♈Овен Планетарните аспекти можат да предизвикаат стагнација во бизнисот. Еден од вашите соработници стана проблематичен. Нарушената врска со партнерот и недефинираната врска меѓу вас почнува емотивно да ве исцрпува.

Што ви носи хороскопот оваа недела: Некои ќе имаат прилив на пари,а некои љубов на прв поглед

Lider - 01.10.2023

Овен За Овните, првата недела од октомври ветува дека ќе биде многу активна: ќе мора многу да се движат, да комуницираат и да учествуваат во тековните настани. Можно е да се обноват еднаш прекинатите контакти со долгогодишни пријатели (па дури и со ...