TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

5 хороскопски знаци кои секогаш се во центарот на вниманието

Во Центар - 14.11.2023

Дали некогаш сте се запрашале зошто изгледа дека некои луѓе секогаш се во центарот на вниманието? Тие имаат ,,среќна ѕвезда” и без напор ги привлекуваатбдругите кон нив. Астрологијата одамна е водич за разбирање на човековото однесување и личност, а ...

3 хороскопски знаци кои ги чека луда среќа во 2024 година: Пари и понуди кои не ни сонувале дека ќе ги добијат

Точка

Три хороскопски знаци кои ќе имаат многу пари во 2024 година

Кајгана

Ѕвездите им даваат ветер во грб: Овие 3 знаци на кинескиот хороскоп во 2024 година ги чека среќа и богатство

Женски магазин

Еве што треба да направи секој хороскопски знак пред да започне 2024. година: Детални насоки од астролозите!

Убавина и Здравје

Најсреќните луѓе се родени во овие хороскопски знаци

Локално

Хороскопски знаци кои изгледаат недостапни, а први доаѓаат на помош

ТВ21

Екран Lady ТВ21 Еспресо Попара Екран Lady Zoom

Хороскоп за среда (15 ноември)

Порта - 14.11.2023

ОВЕН Дневниот хороскоп за 14 јули 2022 година вели дека имате желба нешто да ставите во ред, или финансиите или некој дел од вашиот дом е критичен денес. Потребна ви е доза поинаква енергија, а целата работа ќе ја направите многу подобро доколку ...

Дневен хороскоп за 14 ноември: Ве очекуваат поголеми професионални предизвици

Слободен Печат

Кои хороскопски знаци најдобро се справуваат со сопствената љубомора?

Црнобело

Го забележуваат и најмалиот детаљ: Ова се најголемите перфекционисти во хороскопот

Точка

Дневен хороскоп за 14.11.2023: Девици - не заземајте страна во семејна караница, Јарци – контролирајте го темпераментот

Црнобело

Не можат да му одолеат на „забранетото овошје“: Хороскопски знаци кои уживаат да флертуваат со луѓе кои се во врска

Точка

Неделен хороскоп од 13 до 19 ноември 2023 година

Кајгана

Црнобело Екран Lady

Духови од минатото: Два хороскопски знаци ќе се вратат на поранешната љубов

Еспресо - 14.11.2023

Астролозите именуваа два знака од Зодијакот кои во текот на оваа недела ќе се соочат со „духовите од минатото“. Некои стари и речиси заборавени нешта ќе излезат повторно на површина и ќе добијат актуелност како никогаш претходно.

Љубоморни, сомнителни, рамнодушни… Луѓето родени во овој знак имаат најголеми шанси да бидат сами, без љубовен партнер

Во Центар - 13.11.2023

Иако нивните чувства се моќни, љубовта на Шкорпијата е тешко да се поднесе. Иако веројатно секој би сакал да постигне долготрајна романтична врска , се чини дека такво нешто не е предодредено за сите луѓе.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП за 13 ноември 2023 (понеделник): Овните да внимаваат на здравјето, Јарците на финансиите!

Убавина и Здравје - 13.11.2023

Овен Денес сте многу емотивно затворени и никој нема да ве допре и да ве испрашува за вашите емоции. Здравјето е стабилно, но внимавајте на можните аспекти на хронични болки во грлото или стомачни проблеми.