TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Новата девојка на Бред Пит одговори зошто ја мрази Анџелина Џоли

Канал5 - 16.09.2020

Откако се дозна дека Бред Пит е во врска со 29-годишна помлада девојка, германската манекенка Никол Потуралски, јавноста го следи секој чекор на новиот пар, но и реакциите на Анџелина Џоли.

„Зошто ја мразиш Анџелина Џоли“, ја прашаа фановите новата девојка на Бред Пит

Репортер - 16.09.2020

Фановите на Никол Потуралски, новата девојка на Бред Пит, иритирани од нејзиниот коментар на „Инстаграм“, дека среќните луѓе не мразат никого, ја прашаа манекенката зошто таа ја мрази Анџелина Џоли.

Новата девојка на Бред Пит со одговор на прашањето дали и зошто ја мрази Анџелина Џоли (фото)

Локално - 16.09.2020

Актерот Бред Пит веќе некое време е во емотивна врска со 29-годишна девојка, германскиот модел Никол Потуралски. Светската јавност постојано го следи секој чекор на новиот пар, но и поранешнатата сопруга на Бред, Анџелина Џоли, за тоа како реагира ...

Стил на денот: Џенифер Анистон покажува како се носат фармерки над 45 години

Женски магазин - 16.09.2020

Преубавата Џенифер Анистон изгледа одлично на свои 51 година. Но иако е во добра форма и фит, таа внимава на начинот на облекување, па се носи во склад со нејзините години и одлично го прави тоа.

Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно, ама на екранот

Курир - 16.09.2020

Некогашната холивудска двојка – Бред Пит и Џенифер Анистон се вклучени во читање во живо на комедијата „Луди времиња во Риџ Хај“ од 1982 година, коешто ќе се се прикажува утре, на 17 септември.

Бред Пит и Џенифер Анистон на иста маса, фановите во транс

Канал5 - 15.09.2020

Џенифер Анистон (51) и Бред Пит (56) се собраа на „онлајн маса“ како дел од добротворна акција во која се прочитани извадоци од популарната комедија од 80-тите „ Fast Times at Ridgemont High “.

Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно на екранот

Либертас - 16.09.2020

Некогашната холивудска двојка – Бред Пит и Џенифер Анистон се вклучени во читање во живо на комедијата „Луди времиња во Риџ Хај“ од 1982 година, коешто ќе се се прикажува утре, на 17 септември.

Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно на екранот

А1 On - 16.09.2020

Некогашната холивудска двојка – Бред Пит и Џенифер Анистон се вклучени во читање во живо на комедијата „Луди времиња во Риџ Хај“ од 1982 година, коешто ќе се се прикажува утре, на 17 септември.

Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно на екранот

Сител - 16.09.2020

Некогашната холивудска двојка – Бред Пит и Џенифер Анистон се вклучени во читање во живо на комедијата „Луди времиња во Риџ Хај“ од 1982 година, коешто ќе се се прикажува утре, на 17 септември.

Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно на екранот

iPortal - 16.09.2020

Некогашната холивудска двојка – Бред Пит и Џенифер Анистон се вклучени во читање во живо на комедијата „Луди времиња во Риџ Хај“ од 1982 година, коешто ќе се се прикажува утре, на 17 септември.

По 19 години, Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно на екранот

Локално - 16.09.2020

Некогашната холивудска двојка – Бред Пит и Џенифер Анистон се вклучени во читање во живо на комедијата „Луди времиња во Риџ Хај“ од 1982 година, коешто ќе се се прикажува утре, на 17 септември.

Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно на екранот

+инфо - 16.09.2020

Емисијата ќе може да се гледа на Фејсбук. Бред Пит и Џенифер Анистон не учествуваат во оригиналниот филм. Некогашната холивудска двојка – Бред Пит и Џенифер Анистон се вклучени во читање во живо на комедијата „Луди времиња во Риџ Хај“ од 1982 ...

Повторно заедно: Бред Пит и Џенифер Анистон во „Луди времиња во Риџ Хај“

Денешен - 16.09.2020

Некогашната холивудска двојка – Бред Пит и Џенифер Анистон се вклучени во читање во живо на комедијата „Луди времиња во Риџ Хај“ од 1982 година, коешто ќе се се прикажува утре, на 17 септември.

Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно – во “Луди времиња…“

Вечер Прес - 16.09.2020

Некогашната холивудска двојка – Бред Пит и Џенифер Анистон се вклучени во читање во живо на комедијата „Луди времиња во Риџ Хај“ од 1982 година, коешто ќе се се прикажува утре, на 17 септември.

Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно на екранот

MakPress - 16.09.2020

Некогашната холивудска двојка – Бред Пит и Џенифер Анистон се вклучени во читање во живо на комедијата „Луди времиња во Риџ Хај“ од 1982 година, коешто ќе се се прикажува утре, на 17 септември.

По 15 години од разводот се борат за прекрасна цел: Анистон и Пит ги здружија силите

Женски магазин - 15.09.2020

По 15 години од разводот, актерите Џенифер Анистон и Бред Пит заедно ќе учествуваат во акцијата „Fast Times at Ridgemont High“, која ќе се бори за собирање на средства за оние кои се најмногу погодени од коронавирусот.

Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно: Овој пат поради заеднички проект! (ФОТО)

Слободен Печат - 15.09.2020

За прв пат по осум месеци, поранешната омилена ѕвездена двојка Џенифер Анистон и Бред Пит се состанаа за нов деловен проект. И двајцата актери биле добро расположени и возбудени. Можеби е во средина на голема битка за старателство и е опкружен со ...

Бред и Џенифер повторно заедно

Република - 15.09.2020

Петнаесет години по разводот, актерите Џенифер Анистон и Бред Пит заедно ќе учествуваат во акцијата „Fast Times at Ridgemont High“, која ќе се бори за собирање средства за најпогодените од корона вирусот.

Повторно заедно: Фотографиите на Џенифер и Бред ги полудеа фановите ФОТО

+инфо - 15.09.2020

Петнаесет години по разводот, актерите Џенифер Анистон и Бред Пит ќе учествуваат во акцијата „Fast Times at Ridgemont High“, која ќе се бори за собирање средства за најпогодените од коронавирусот.