TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Објавена страотната снимка од сообраќајката на Клуни со пикапот! (ВИДЕО)

+инфо - 12.07.2018

Италијанските медиуми вчера пренесоа дека холивудскиот актер Џорџ Клуни е полесно повреден во сообраќајна несреќа која се случила на патот кај Коста Коралина на Сардинија. Возачот на автомобилот веднаш излетал од возилото и му помогнал на актерот ...

Морничава глетка: Излегло видео од сообраќајната несреќа на Џорџ Клуни

Убавина и Здравје - 12.07.2018

По веста што го вознемирила цел свет, откриени се ужасните детали Веста дека познатиот актер Џорџ Клуни доживеал сообраќајна несреќа го потресла цел свет. Актерот веднаш бил префрлен во болницата Иван Павле Втори, а деталите од несреќата не биле ...

(ВИДЕО) Погледнете ги снимките од несреќата Џорџ Клуни

Локално - 12.07.2018

Безбедносните камери го запечатија моментот на несреќата на Џорџ Клуни. Од кадрите е јасно дека ѕвездата на Ocean’s gang удрила со својот скутер во седан. Актерот се движел со брзина од околу 96 км / ч, кога бил пресретнат од возилото, пренесе TMZ.

Објавена шокантна снимка од сообраќајната несреќа на Џорџ Клуни

Точка - 11.07.2018

Американскиот актер Џорџ Клуни во вторникот доживеа сообраќајна несреќа на Сардинија, по што завршил на лекување во болницата "John Paul II". Италијанскиот медиум "Corriere Della Sera" го објави видеото од несреќата која ја снимила сигурносната ...

(ВИДЕО+ФОТО) Шокантна снимка од сударот на Џорџ Клуни!

Екран - 11.07.2018

На снимката се гледа моментот кога глумецот на мотор директно удрил во автомобилот, медиумите тврдат дека Клуни возел со голема брзина Амеркнскиот глумец Џорџ Клуни (57) во вторникот е повреден во сообраќајна несреќа на Сардинија после што звршил во ...

Видео од моментот кога Џорџ Клуни со мотоцикл се заби во автомобил во Италија

Макфакс - 11.07.2018

Џорџ Клуни вчера доживеа сообраќајна несреќа во Коста Коралина, Италија кога со својот мотоцикл удри во автомобил, по што заврши во Ургентен центар. Видео од моментот на судирот објави италијанскиот „Кориер дела сера“, а на неа се гледа дека ...

Се појави видео од сообраќајката на Клуни

Репортер - 11.07.2018

Безбедносните камери поставени на локалниот пат во Сардинија, Италија, ја снимиле сообраќајната несреќа на холивудскиот глумец Џорџ Клуни. На видеото се гледа како Клуни со својот мотор директно удира во возило што му доаѓа од спротивна насока.

Објавена снимката од страотната несреќа за која зборува цел свет: Моментот од сударот на моторот на Клуни со автомобил ...

Сител - 11.07.2018

Славниот актер Џорџ Клуни доживеа сообраќајна несреќа во Косата Коралина кога со својот мотор удри во автомобил по што заврши во Ургентен центар. Актерот возејќи скутер се судрил со пикап. Засега не е познато како дошло до несреќата.

Џорџ Клуни во болница! Глумецот доживеал сообраќајна несреќа на Сардинија!

Попара - 11.07.2018

Славниот холивудски глумец Џорџ Клуни вчера наутро, возејќи се на мотор, се судрил со автомобил на островот Сардинија. Клуни бил веднаш пренесен во болница и за сега не е познато колку се тешки неговите повреди, иако некои извори тврдат дека не е ...

Џорџ Клуни пуштен од болница, ќе се лекува 20 дена дома

Локално - 11.07.2018

Џорџ Клуни е пуштен од болницата Јован Павле Втори по несреќата вчера. Ѕвездата на океанскиот бенд помина незабележано од странична врата за да избегне средба со новинарите. Актерот претрпел како неговиот мотор се судрил со Мерцедес на пат кон ...

Снимката од сообраќајната несреќа на Џорџ Клуни со мотор во Италија (видео)

Канал5 - 12.07.2018

Безбедносните камери го забележаа моментот на несреќата на Џорџ Клуни. Од кадрите е јасно дека холивудската ѕвезда удрила со својот скутер во седан. Актерот се движел со брзина од околу 96 км / ч, кога бил пресретнат од возилото, пренесе TMZ.

Џорџ Клуни повреден во сообраќајна несреќа со мотоцикл

Либертас - 10.07.2018

Холивудскиот актер Џорџ Клуни денеска беше хоспитализиран откако доживеа сообраќајна несреќа возејќи мотоцикл во Сардинија, Италија. Веста прв ја објави локалниот медиум La Nuova Sardegna и таму беше пренесено дека Клуни бил пренесен во болницата ...

Џорџ Клуни доживеа сообраќајна несреќа за време на снимање на филм во Сардинија

Точка - 10.07.2018

Холивудската ѕвезда Џорџ Клуни беше префрлен во болница откако доживеал сообраќајна несреќа во која биле вклучени скутер и автомобил. Актерот се здобил со минимални повреди, а несреќата се случила во Сардинија каде глумецот ја снима својата најнова ...

(ФОТО) Со мотоцикл налетал на автомобил: Џорџ Клуни завршил во болница!

Екран - 10.07.2018

Познатиот глумец Џорџ Клуни, имал сообраќајна несреќа на Сардинија. Џорџ Клуни бил хоспитализиран откако со мотоцикл се „забил“ во автомобил на Сардинија, пишуваат италијанските медиуми. Порталот La Nuova објавил и фотографија на автомобилот на кој ...

Џорџ Клуни повреден во сообраќајка, неговиот мотор смачкан на улица (ФОТО)

Курир - 10.07.2018

Џорџ Клуни доживеал сообраќајна несреќа на Сардинија, по што бил хоспитализиран. Според италијанскиот весник „La Nuova Sardegna“, 57-годишниот актер со мотор се судрил со автомобил кој нагло го променил правецот на движење.

Џорџ Клуни повреден во сообраќајка во Италија: Актерот итно префрлен во болница

МК News - 10.07.2018

Италијанските медиуми пренесуваат дека Џорџ Клуни е полесно повреден во сообраќајна несреќа која се случила на патот кај Коста Коралине на Сардинија. Актерот возејќи скутер се судрил со пикап. Засега не е познато како дошло до несреќата.

Џорџ Клуни во болница по инцидент со неговиот мотоцикл

Стандард - 10.07.2018

Џорџ Клуни е примен во болница во Сардинија, откако бил повреден во несреќа со мотоцикл, открива „Блумберг“. Болницата The John Paul II во Олбија соошшти дека Клуни е примен и прегледан денес, 10 јули, но веќе е пуштен, бидејќи нема сериозни повреди.

(ВИДЕО) Објавена шокантна снимка од сообраќајната несреќа на Џорџ Клуни

iPortal - 11.07.2018

Американскиот актер Џорџ Клуни во вторникот доживеа сообраќајна несреќа на Сардинија, по што завршил на лекување во болницата “John Paul II”. Италијанскиот медиум “Corriere Della Sera” го објави видеото од несреќата која ја снимила сигурносната ...

Моментот кога Џорџ Клуни со мотор се заби во автомобил ВИДЕО

+инфо - 11.07.2018

Џорџ Клуни вчера доживеа сообраќајна несреќа во Коста Коралина, Италија, кога со својот мотоцикл удри во автомобил по што заврши на Ургентниот центар. Видео од моментот на судирот објави италијанскиот „Кориера дела сера“, а на нега се гледа дека ...

Објавена снимката: Моментот од сударот на моторот на Клуни со автомобил снимен со камера

МК News - 11.07.2018

Славниот актер Џорџ Клуни доживеа сообраќајна несреќа во Косата Коралина кога со својот мотор удри во автомобил по што заврши во Ургентен центар. Актерот возејќи скутер се судрил со пикап. Засега не е познато како дошло до несреќата.

Џорџ Клуни пуштен од болница, ќе се лекува 20 дена дома

Либертас - 11.07.2018

Џорџ Клуни е пуштен од болницата Јован Павле Втори по несреќата вчера. Ѕвездата на океанскиот бенд помина незабележано од странична врата за да избегне средба со новинарите. Актерот претрпел како неговиот мотор се судрил со Мерцедес на пат кон ...

Џорџ Клуни повреден во сообраќајка

Пулс24 - 10.07.2018

Џорџ Клуни доживеал сообраќајна несреќа на Сардинија, по што бил хоспитализиран. Според италијанскиот весник „La Nuova Sardegna“, 57-годишниот актер со мотор се судрил со автомобил кој нагло го променил правецот на движење.

Клуни лесно повреден во сообраќајќа со мотоцикл

Независен - 10.07.2018

Италија - Оскаровецот Џорџ Клуни е примен во болница во Сардинија, откако бил повреден во несреќа со мотоцикл, открива „Блумберг“. Болницата The John Paul II во Олбија соошшти дека Клуни е примен и прегледан ,но веќе е пуштен, бидејќи нема сериозни ...

ВИДЕО: Објавена снимката од сообраќајката на Џорџ Клуни - судирот фатен на камера

Press24 - 11.07.2018

Славниот актер Џорџ Клуни доживеа сообраќајна несреќа во Коста Коралина кога со својот мотор удри во автомобил по што заврши во Ургентен центар. Актерот возејќи скутер се судрил со пикап. Засега не е познато како дошло до несреќата.

Џорџ Клуни доживеа сообраќајна незгода

ЗаЗабава - 11.07.2018

Џорџ Клуни доживеал сообраќајна несреќа на Сардинија, по што бил хоспитализиран. Според италијанскиот весник „La Nuova Sardegna“, 57-годишниот актер со мопед се судрил со автомобил кој нагло го променил правецот на движење.