TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Новата девојка на Бред Пит одговори на прашањето дали ја мрази Анџелина Џоли ФОТО

+инфо - 17.09.2020

Новата девојка на Бред Пит (56), германската манекенка Никол Потуралски (27), објави фотографија на која позира во тесен портокалов фустан и остави коментар со кој крена голема прашина на Инстаграм.

„Практикувај тоа што проповедаш“: Следбениците на новата девојка на Бред Пит ја нападнаа по одговорот на прашањето дали ...

Вистина.мк - 17.09.2020

Новата девојка на Бред Пит, Никол Потуралски, се почесто е тема во медиумите. Сега таа објави фотографија во тесен фустан и предизвика доста коментари поради описот под фотографијата. Имено, Никол во описот на фотографијата на која позираше во ...

Новата девојка на Бред Пит одговори на прашањето дали ја мрази Анџелина Џоли (ФОТО)

Убавина и Здравје - 17.09.2020

Новата девојка на Бред Пит , Никол Потуралски , објави фотографија на која позира во тесен портокалов фустан и остави коментар со кој дигна голем прав на Инстаграм. Имено, Никол порача: Следуваше прашање од еден следбеник: Убавата манекенка го ...

Не сака да слушне: Новата девојка на Бред Пит остро одговори на прашањето зошто ја мрази Џоли

Хаштаг - 17.09.2020

Никол Потуралски, новата девојка на Бред Пит, објави фотографија во тесен фустан и предизвика збунетост со описот под фотографијата. Имено, Никол во описот на фотографијата на која позираше во краток портокалов фустан напиша: „Среќните луѓе не ...

Новата девојка на Бред Пит одговори зошто ја мрази Анџелина Џоли

Канал5 - 16.09.2020

Откако се дозна дека Бред Пит е во врска со 29-годишна помлада девојка, германската манекенка Никол Потуралски, јавноста го следи секој чекор на новиот пар, но и реакциите на Анџелина Џоли.

„Зошто ја мразиш Анџелина Џоли“, ја прашаа фановите новата девојка на Бред Пит

Репортер - 16.09.2020

Фановите на Никол Потуралски, новата девојка на Бред Пит, иритирани од нејзиниот коментар на „Инстаграм“, дека среќните луѓе не мразат никого, ја прашаа манекенката зошто таа ја мрази Анџелина Џоли.

Новата девојка на Бред Пит со одговор на прашањето дали и зошто ја мрази Анџелина Џоли (фото)

Локално - 16.09.2020

Актерот Бред Пит веќе некое време е во емотивна врска со 29-годишна девојка, германскиот модел Никол Потуралски. Светската јавност постојано го следи секој чекор на новиот пар, но и поранешнатата сопруга на Бред, Анџелина Џоли, за тоа како реагира ...

Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно на екранот

Либертас - 16.09.2020

Некогашната холивудска двојка – Бред Пит и Џенифер Анистон се вклучени во читање во живо на комедијата „Луди времиња во Риџ Хај“ од 1982 година, коешто ќе се се прикажува утре, на 17 септември.

Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно на екранот

А1 On - 16.09.2020

Некогашната холивудска двојка – Бред Пит и Џенифер Анистон се вклучени во читање во живо на комедијата „Луди времиња во Риџ Хај“ од 1982 година, коешто ќе се се прикажува утре, на 17 септември.

Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно на екранот

Сител - 16.09.2020

Некогашната холивудска двојка – Бред Пит и Џенифер Анистон се вклучени во читање во живо на комедијата „Луди времиња во Риџ Хај“ од 1982 година, коешто ќе се се прикажува утре, на 17 септември.

Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно на екранот

iPortal - 16.09.2020

Некогашната холивудска двојка – Бред Пит и Џенифер Анистон се вклучени во читање во живо на комедијата „Луди времиња во Риџ Хај“ од 1982 година, коешто ќе се се прикажува утре, на 17 септември.

По 19 години, Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно на екранот

Локално - 16.09.2020

Некогашната холивудска двојка – Бред Пит и Џенифер Анистон се вклучени во читање во живо на комедијата „Луди времиња во Риџ Хај“ од 1982 година, коешто ќе се се прикажува утре, на 17 септември.

Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно на екранот

+инфо - 16.09.2020

Емисијата ќе може да се гледа на Фејсбук. Бред Пит и Џенифер Анистон не учествуваат во оригиналниот филм. Некогашната холивудска двојка – Бред Пит и Џенифер Анистон се вклучени во читање во живо на комедијата „Луди времиња во Риџ Хај“ од 1982 ...

Повторно заедно: Бред Пит и Џенифер Анистон во „Луди времиња во Риџ Хај“

Денешен - 16.09.2020

Некогашната холивудска двојка – Бред Пит и Џенифер Анистон се вклучени во читање во живо на комедијата „Луди времиња во Риџ Хај“ од 1982 година, коешто ќе се се прикажува утре, на 17 септември.

Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно – во “Луди времиња…“

Вечер Прес - 16.09.2020

Некогашната холивудска двојка – Бред Пит и Џенифер Анистон се вклучени во читање во живо на комедијата „Луди времиња во Риџ Хај“ од 1982 година, коешто ќе се се прикажува утре, на 17 септември.

Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно на екранот

MakPress - 16.09.2020

Некогашната холивудска двојка – Бред Пит и Џенифер Анистон се вклучени во читање во живо на комедијата „Луди времиња во Риџ Хај“ од 1982 година, коешто ќе се се прикажува утре, на 17 септември.

Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно, ама на екранот

Курир - 16.09.2020

Некогашната холивудска двојка – Бред Пит и Џенифер Анистон се вклучени во читање во живо на комедијата „Луди времиња во Риџ Хај“ од 1982 година, коешто ќе се се прикажува утре, на 17 септември.