TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Нападното момче во автобус број 57 на ЈСП во Радишани

Lider - 12.02.2024

Веќе неколку дена на социјалните мрежи се шират видеа од инциденти и тепачки во автобусите на ЈСП Скопје. Честопати една од причините е етничката припадност, а како што пишуваат поединци жртвите се Македонци.

Толпа нападна момче во автобус на ЈСП

Република - 12.02.2024

На социјалните мрежи се појави вознемирувачко видео каде се гледа како повеќа лица удираат патник во градски автобус. Од описот на видеото се вели дека настанот се случил во преполн автобус на 57-ца во скопската населба Радишани.

🎥 ТЕПАЧКА ВО АВТОБУС НА ЈСП Повеќе лица му се нафрлија на еден патник

+инфо - 12.02.2024

Тепањето се случило во преполн автобус на 57-ца во скопската населба Радишани, а причините се непознати… На социјалните мрежи се појави вознемирувачко видео на коешто се гледа како повеќе лица удираат патник во градски автобус, објави СкопјеИнфо ...

Вознемирувачка содржина: Нападнат патник во градски автобус, го удираат повеќе лица

Скопје инфо - 12.02.2024

На социјалните мрежи се појави вознемирувачко видео каде се гледа како повеќа лица удираат патник во градски автобус. Од описот на видеото се вели дека настанот се случил во преполн автобус на 57-ца во скопската населба Радишани.

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Повеќе лица тепаат патник во автобус на ЈСП

Press24 - 12.02.2024

На социјалните мрежи се појави вознемирувачко видео каде се гледа како повеќа лица удираат патник во градски автобус, пренесува Скопје инфо . Од описот на видеото се вели дека настанот се случил во преполн автобус на 57-ца во скопската населба ...

(Вознемирувачко видео) Повеќе лица нападнаа момче во автобус на ЈСП

24Инфо - 12.02.2024

На социјалните мрежи се појави вознемирувачко видео каде се гледа како повеќа лица удираат патник во градски автобус. Од описот на видеото се вели дека настанот се случил во преполн автобус на 57-ца во скопската населба Радишани.