TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Жените припаднички на овие хороскопски знаци најубаво стареат

Вечер Прес - 28.07.2021

Не постои жена која не е убава, но според тоа кои планети се во корелација со вашиот знак, како и квалитетите на секој знак, се заклучува дека жените – припаднички на овие хороскопски знаци стареат како доброто вино. За нив годините не се закана.

Во август: Три хороскопски знаци ќе уживаат во куп пари

Женски магазин - 28.07.2021

Сега е време да ги започнете сите оние работни активности за кои сонувавте Астролозите истакнуваат дека август ќе биде поволен месец за многу знаци на Зодијакот. Нè очекуваат бројни авантури, патувања, нови љубови, а само 3 хороскопски знаци ќе ...

Овие 3 хороскопски знаци се со најдобро срце: Нивната емпатија лекува, насекаде шират позитивна енергија

Скопје24 - 28.07.2021

На овие хороскопски знаци секогаш можете да се потпрете Вистинската добрина потекнува од многу човечки карактеристики,но постојат хороскопски знаци кои се пред сите по ова прашање. Нивната моќ е во тоа што тие се секогаш љубезни, подготвени да ...

Астролозите откриваат: Овој знак од хороскопот е најпривлечен и најинтелигентен, а често за тоа не е свесен

Точка - 28.07.2021

Астролозите за овој знак велат дека е најубав и најинтелигентен, а дека самиот тој не е свесен за тоа. Поголемиот дел од хороскопските знаци ќе се согласат дека баш покрај овој знак од Зодијакот се чувствуваат убаво, исполнето и енергично.

КОЈ НИМ БИ ИМ ОДОЛЕАЛ? Ова се најпривлечните знаци во Зодијакот!

Екран - 28.07.2021

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Иако секој од нас е уникатен и има нешто посебно по што се издвојува, хороскопските знаци можат да ни помогнат да ...

Овие хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа до крајот на 2021 година

Скопје24 - 28.07.2021

Главниот фокус ќе ви биде насочен кон големите промени. Сепак, ќе биде потребно да излезете од вашата удобна зона и да работите напорно за да ги остварите вашите соништа, а универзумот ќе ве поддржи во вашите намери.

Личностите родени во овој хороскопски знак имаат добра душа и не се лицемерни

Скопје инфо - 28.07.2021

Доколку и вие имате покрај себе личност родена во овој знак, тогаш дефинитивно треба да му бидете благодарни на Господ. Секако, станува збор за Вагата. Кога доаѓаат ситуации кога сѐ треба да се држи под контрола, Вагата ја презема главната улога.

Финансиски хороскоп за август: Овие 3 хороскопски знаци ќе имаат многу пари

Кафе пауза - 28.07.2021

Астролозите истакнуваат дека август ќе биде поволен месец за многу хороскопски знаци. Нè очекуваат многубројни авантури, патувања, нова љубов, но само 3 хороскопски знаци ќе имаат одлична можност да привлечат пари.

Љубов или разделба? Што ги очекува секој од 12-те хороскопски знаци?

Lady - 28.07.2021

Тешко време е за некои од хороскопските знаци кои ќе треба да се одвојат од нивните половини. Понекогаш е добро, особено кога работите не успеваат. Дали љубов или разделба ги чека секој од 12-те знаци? Овен Постои вистинска љубовна фиеста за Овенот ...

Три хороскопски знаци што флертуваат најумешно

Lady - 28.07.2021

Постојат хороскопски знаци кои не само што ја сакаат играта, туку се вистински господари на истата. Да, зборуваме за уметноста на флертување, што дефинитивно не е занает за секого и за тоа треба одредена доза на талент кога станува збор за ...

Финансиски хороскоп за август: Овие три хороскопски знаци ќе имаат многу пари

Вистина.мк - 28.07.2021

Астролозите истакнуваат дека август ќе биде поволен месец за многу хороскопски знаци. Нè очекуваат многубројни авантури, патувања, нова љубов, но само 3 хороскопски знаци ќе имаат одлична можност да привлечат пари.

Финансиски хороскоп за август: Овие три хороскопски знаци ќе имаат многу пари

Скопје24 - 28.07.2021

Астролозите истакнуваат дека август ќе биде поволен месец за многу хороскопски знаци. Нè очекуваат многубројни авантури, патувања, нова љубов, но само 3 хороскопски знаци ќе имаат одлична можност да привлечат пари.

Месец август поволен за овие три хороскопски знаци - ќе имаат многу пари

Press24 - 28.07.2021

Астролозите истакнуваат дека август ќе биде поволен месец за многу хороскопски знаци. Нè очекуваат многубројни авантури, патувања, нова љубов, но само 3 хороскопски знаци ќе имаат одлична можност да привлечат пари.

Овие 4 хороскопски знаци во август ги очекува напредок на љубовно и финансиско поле

Локално - 28.07.2021

Некои знаци конечно ќе започнат нова љубовна врска, на некои ќе им тргне на финансиско поле, а некои едноставно ќе почувствуваат блаженство. Дознајте подолу за кои четири знаци станува збор.

За три хороскопски знаци август ќе донесе нешто посебно

Женски магазин - 27.07.2021

Летото е магија, летото е возбуда, летото е волшебство! Тоа е авантура која со себе го носи шармот на најубавите соларни емоции ... Постојат 3 хороскопски знаци за кои август месец ќе биде посебен и ќе им даде нешто неочекувано, но инспиративно! Бик ...

Хороскопот предвидува: Овие 4 знаци до крајот на годината ќе ги следи среќа

Press24 - 27.07.2021

Хороскопот предвидува дека овие 4 знаци на Зодијакот до крајот на годината ќе ги следи само успех и среќа. Ако верувате во ѕвездите, еве кои 4 знаци хороскопски знаци ќе имаат особено плоден и добар период: Овен До крајот на август, Овните ќе имаат ...

Овие 4 знаци до крајот на годината ќе ги следи среќа

Скопје24 - 27.07.2021

Хороскопот предвидува дека овие 4 знаци на Зодијакот до крајот на годината ќе ги следи само успех и среќа. Ако верувате во ѕвездите, еве кои 4 знаци хороскопски знаци ќе имаат особено плоден и добар период: Овен До крајот на август, Овните ќе имаат ...

Да се биде роден како Овен, значи да се биде роден како победник – зошто овој знак е прв во хороскопот

Press24 - 27.07.2021

Секогаш кога ќе отворите хороскоп, забележувате дека по правило Овенот е првиот знак од хороскопот. Но, зошто е тоа така? Да се биде роден како Овен, значи да се биде роден како победник. Иако Марс, владетелот на овој знак со себе носи агресивна ...

ХОРОСКОП ЗА 27-МИ ЈУЛИ: Овенот и Стрелецот добиваат лоши вести, а Девицата се соочува со проблеми

Попара - 27.07.2021

Овен Ви доаѓаат непријатни вести. Ова може целосно да ги измеша не само вашите дневни планови, туку и вашите неделни планови. Вашата посветеност кон новите проблеми може да предизвика превиди и грешки.

Овие хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа до крајот на 2021 година

Кафе пауза - 27.07.2021

Главниот фокус ќе ви биде насочен кон големите промени. Сепак, ќе биде потребно да излезете од вашата удобна зона и да работите напорно за да ги остварите вашите соништа, а универзумот ќе ве поддржи во вашите намери.

Три хороскопски знаци што можат да сакаат една личност целиот живот

Lady - 27.07.2021

Постојат неколку хороскопски знаци кои се многу понапорни и најчесто успеваат да ја задржат својата голема љубов до крај. Тие се во можност да го живеат својот живот само со една личност и можат да сакаат вечно.

ПАРИЧЕН ХОРОСКОП ЗА АВГУСТ: Овие три знаци ќе имаат најмногу пари!

Кумановски м. - 27.07.2021

Астролозите истакнуваат дека август ќе биде поволен месец за многу знаци на Зодијакот. Нè очекуваат бројни авантури, патувања, нови љубови, а само 3 хороскопски знаци ќе имаат одлична можност да привлечат пари, пишува Ловсенс.