TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Славна актерка се откажа од кариерата за да поминува повеќе време со вереникот

Канал5 - 23.02.2021

Ема Вотсон се чини дека се откажува од холивудскиот начин на живот за да се смири со својот вереник. Судејќи според изјавата на нејзиниот агент, 30-годишната актерка се откажала од актерството, барем на некое време, пренесува Daily Mail Australia.

Ема Вотсон се откажува од глумата поради нејзиниот вереник

Локално - 23.02.2021

Актерката Ема Вотсон наводно се откажува од холивудскиот начин на живот за да ужива со својот вереник. Според странските медиуми, актерката ќе паузира во глумата. Оваа вест ја потврди и нејзиниот агент, кој истакна дека Ема во моментов се откажува ...